سوالات متداول

 • چطور می‌توانم قیمت محصولی را از ایگرد استعلام کنم؟

  از قسمت بالای صفحه مرورگر در سایت آمازون یا ایبی لینک محصول را کپی کنید و آن را در نوار اصلی سایت ایگرد قرار دهید. با این کار می‌توانید زمان تحویل و قیمت نهایی آن را تا دریافت در اقصی نقاط ایران مشاهده کنید.

 • نحوه ایجاد حساب کاربری در سایت ایگرد چگونه است؟

  ساخت حساب کاربری با استفاده از ایمیل انجام می شود. برای تکمیل مراحل خرید کالا نیاز است تا اطلاعات فردی همچون نام، آدرس و .... افزوده شود. سپس مبلغ را از طریق درگاه بانکی، پرداخت نمایید.

 • لینک چیست؟

  به آدرس هر سایت که با //:http یا //:https آغاز می شود، لینک می گویند. لینک سایت را می توان در نوار آدرس، در بالای مرورگر مشاهده نمود.

 • آیا قیمت اعلام شده در وبسایت ایگرد مبلغ نهایی است؟ یا وجهی جداگانه دریافت خواهد شد؟

  قیمت اعلام شده در سایت ایگرد با شرایط مفروض برای هر محصول در همان زمان قیمت نهایی است. پس از تایید سفارش توسط واحد سفارشات افزایش هزینه بر عهده ایگرد می باشد. در دو صورت وجه پرداخت شده توسط مشتری مبلغ نهایی نیست که عبارتند از: الف. تا زمان تایید سفارش (نهایتا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش توسط مشتری) توسط ایگرد، اگر قیمت محصول بیش از 20 درصد افزایش داشته باشد در این صورت مابقی این وجه از مشتری دریافت می شود. ب. وزن محصول به درستی توسط سایت آمازون در اختیار ایگرد قرار نگرفته باشد که در این صورت وزن پیشفرض سایت 500 گرم هست. در این شرایط از واحد پشتیبانی با شما تماس گرفته می‌شود و ادامه فرآیند خرید کالا طی خواهد شد.

 • چگونه به ایگرد اعتماد کنیم؟

  سایت ایگرد، مجوزهای لازم را از وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن های مرتبط اخذ نموده که عبارت است از: الف. نماد الکترونیکی دو ستاره ب. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ج. عضویت در انجمن کسب و کارهای اینترنتی همچنین امکان مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی به دفتر ایگرد برای مشتریان عزیز فراهم شده است.

 • به قیمت دلاری کالا در آمازون چه مقدار هزینه اضافه خواهد شد؟

  هزینه حمل هوایی از آمریکا به دفتر منطقه ای ایگرد، عوارض قانونی و ترخیص در دفتر منطقه ای، حمل هوایی از دفتر منطقه ای به ایران، عوارض قانونی و ترخیص در ایران و کارمزد 7 الی 10 درصدی ایگرد به قیمت دلاری کالا در سایت مرجع افزوده خواهد شد.

 • مدت زمان تحویل کالا چه قدر است؟

  اگر محصول پرایم باشد (فروشنده کالا آمازون و یا داخل کشور آمریکا باشد)، زمان تحویل آن، 4 الی 6 هفته کاری است و درغیر اینصورت، زمان بیشتر خواهد شد.

 • چه تضمینی برای سالم رسیدن کالا وجود دارد؟

  تمام کالاهای نو خریداری شده از ایگرد دارای ضمانت سلامت هستند. اگر به هر دلیلی در زمان تحویل، محصول دارای اشکالی باشد، وجه پرداختی مشتری در هنگام خرید کالا به صورت کامل عودت داده خواهد شد یا به انتخاب مشتری سفارش گذاری مجدد کالا صورت می پذیرد.

 • تضمین اصالت کالا و خرید آن از سایت آمازون چیست؟

  در صورت درخواست مشتری، فاکتور خرید از آمازون پس از تحویل آن در ایران، به خریدار ایمیل می‌شود.

 • چرا سایت ایگرد قیمت برخی از کالاها را به صورت اتوماتیک محاسبه نمی کند؟

  این اتفاق چند دلیل دارد. کالا در آمازون موجود نباشد. قیمت به صورت اتوماتیک از آمازون در اختیار سایت ما قرار نگیرد. کالا نو نباشد. کالا جزو اقلام ممنوعه باشد. در این مواقع با ارسال لینک محصول به پشتیبانی سایت، قیمت برای شما محاسبه می‌گردد و به اطلاع شما خواهد رسید.

 • چه محصولاتی قابلیت خرید از آمازون را دارند؟

  محصولاتی امکان خرید را دارند که مطابق با قوانین واردات جمهوری اسلامی ایران باشند و امکان انتقال آن ها از طریق حمل هوایی میسر باشد. برخی از کالای ممنوعه عبارتند از : کلیه محصولات جنسی، محصولات نظامی و جاسوسی، دستگاه های ماینر و لجر، لوازم خانگی با ابعاد بسیار بزرگ.

 • نرخ دلار در ایگرد چگونه حساب می‌شود؟

  نرخ ارز بر اساس نرخ دلار حواله بازار آزاد روز، مبنای محاسبه قرار می گیرد.

 • پس از قرار دادن لینک محصول در وبسایت با پیغام «محصول مورد نظر یافت نشد» رو به رو می‌شوم، علت چیست؟

  علت آن است که آمازون اطلاعات برخی از محصولات را به‌طور مستقیم در اختیار ما قرار نمی‌دهد، برای همین در صورت به وجود آمدن چنین مواردی، می‌توانید به پشتیبانی ایگرد پیغام دهید و لینک محصول مورد نظرتان را ارسال کنید، تا زمان تحویل و قیمت محصول محاسبه و به اطلاع تان رسانده شود.

 • هزینه حمل کالا چگونه محاسبه می‌شود؟

  هزینه حمل شامل هزینه ی حمل هوایی از انبار آمازون یا دفتر آمریکای ایگرد تا درب منزل شما است که برای این کار کالای شما چندین مرحله پست می‌شود؛ بنابراین وزن و سپس حجم کالا عوامل تعیین کننده در محاسبه ی هزینه حمل کالا خواهند بود.

 • چه کالاهایی را از آمازون خرید کنیم؟

  پیشنهاد ایگرد، خرید محصولات تخفیف خورده در آمازون، کالاهای ناموجود در ایران و کالاهایی هستند که مشتریان می‌خواهند از اصل بودن آنها مطمئن باشند. همچنین کسانی که علاقه‌مند به استفاده یا هدیه دادن کالاهای خاص هستند می‌توانند خریدهای خوبی از آمازون داشته باشند.

 • چرا برای کالاهایی که در آمازون هزینه ارسال (Shipping) ندارند، هزینه حمل محاسبه می‌شود؟

  تحویل این کالاها در آمریکا رایگان است و برای انتقال به ایران از شرکتهای حمل هوایی بین‌المللی استفاده خواهد شد که هزینه قابل توجهی دارند. مگر آن که کالا از کشورهای دیگر به آمریکا ارسال شود و در این صورت این هزینه در قیمت نهایی کالا محاسبه خواهد شد ( در اکثر مواقع به صورت اتوماتیک و در مواقع نادر به صورت دستی محاسبه می شود.). این مبالغ بر مبنای وزن و حجم کالا است و نتیجتا هر چه وزن کالا بیشتر باشد هزینه حمل آن نیز بیشتر خواهد بود، ( در ضمن تعداد سفارش بالاتر تاثیری در کاهش هزینه حمل ندارد. زیرا هر چه تعداد کالاها بیشتر باشد، هزینه حمل آن نیز بالاتر خواهد بود.)

 • آیا امکان خرید گوشی تلفن همراه از ایگرد وجود دارد؟

  به دلیل قوانین گمرکی برای رجیستری گوشی تلفن همراه، امکان خرید این کالا وجود ندارد.

 • ایگرد از چه سایت هایی خرید می کند؟

  ایگرد از سایت های زیر به صورت مستقیم خرید می کند: الف. آمازون آمریکا (www.amazon.com) ب. آمازون انگلستان (www.amazon.co.uk) ج. آمازون آلمان (www.amazon.de) د. آمازون امارات (www.amazon.ae) ه. ایبی آمریکا (www.ebay.com)

 • امکان خرید اقساطی از ایگرد وجود دارد؟

  ایگرد این امکان را برای متقاضیان خرید اقساطی ایجاد کرده که با مراجعه به سایت لندو (https://lendo.ir) از ایگرد به صورت اقساطی کالا خریداری نمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://lendo.ir/product/egerd مراجعه نمایید.