Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

purchase request

خدمات ایگرد

امکان ارائه مشاوره تخصصی برای خرید کالا وجود دارد؟

متاسفانه ما اطلاعات فنی و تخصصی در مورد کلیه‌ی محصولات نداریم و صرفا کالای مورد نظر مشتریان عزیز را از آمازون و ایبی تهیه نموده و در ایران تحویل می‌دهیم. برای انتخاب بهتر محصول مورد نظر می‌توانید با استفاده از جستجو در گوگل، بررسی نظرات کاربران و یا مشورت با متخصصین اطلاعات دقیق‌تری کسب نمایید.
از آنجایی که در سایت ایگرد کاربران، انتخاب کننده‌ی محصولات هستند و ایگرد هیچ گونه نظر مشورتی و تخصصی در مورد انتخاب و نحوه‌ی استفاده از محصولات ندارد، در صورت عدم اطلاع یا ناتوانی مشتری در استفاده صحیح از محصولات آرایشی، بهداشتی و نتیجتا بروز خسارت احتمالی نسبت به خود (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات، از کارافتادگی هر کدام از ارگان‌های بدن و ...)، تمامی مسئولیت‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه ایگرد در این خصوص هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

ایگرد، به جز آمازون و ایبی از چه سایت‌های دیگری خرید می‌کند؟

برای خرید از سایر سایت‌ها، لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید و اطلاعات کالای مورد نظر (مانند لینک، تعداد، رنگ و ...) و همچنین اطلاعات تماس خود را وارد کنید.
همچنین برای مشاهده‌ی لیست سایت‌های مورد تایید ایگرد برای خرید از سراسر دنیا، می‌توانید به صفحه‌ی زیر مراجعه نمایید.
مشاهده لینک
درخواست شما طی ۱ الی ۲ روز کاری مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه‌‌ی آن به اطلاع شما خواهد رسید.

آیا امکان خرید حضوری از ایگرد وجود دارد؟

ما هیچ محصولی را موجود نداریم و بر اساس سفارش شما، کالا را  از سایت‌های آمازون و یا ایبی، خریداری می‌کنیم و در ایران تحویل می‌دهیم. 
تنها با هماهنگی قبلی با شماره تلفن ۲۲۵۷۲۸۳۴-۰۲۱ امکان خرید حضوری وجود دارد.

زمان پاسخگویی در سایت ایگرد به چه صورت است؟

زمان پاسخگویی تلفن دفتر ایگرد شامل روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 10 الی 18 و پنجشنبه از 10 الی 14 است. همچنین دفتر ایگرد در تعطیلات رسمی ایران تعطیل می‌باشد. زمان پاسخگویی آنلاین ایگرد (چت آنلاین،واتس‌اپ، تلگرام و اینستاگرام) همه روزه از ساعت 10 الی 23 می‌باشد. 

هزینه‌ی ارسال کالا در ایران چگونه محاسبه می‌شود؟

کلیهٔ هزینه‌های ارسال کالا از دفتر ایگرد در ایران به نشانی مشتریان عزیز، کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت وجه از طرف مشتری نیست و در صورت درخواست وجه از طرف تحویل دهنده، مشتری موظف است بلافاصله با واحد پشتیبانی ایگرد تماس حاصل نماید.

دریافت فاکتور رسمی از ایگرد به چه نحوی است؟

اشخاص حقوقی، سازمان ها و شرکت ها جهت خرید از ایگرد موظف هستند که در زمان خرید این مساله را اطلاع رسانی نمایند تا فاکتور رسمی برای پرداخت (به همراه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده) از طرف ایگرد برای آن ها صادر گردد. با توجه به ثبت سیستمی سفارش در سایت ایگرد، امکان ویرایش و یا تغییر اطلاعات پس از آن برای مشتریان میسر نیست. لذا متقاضیان دریافت فاکتور رسمی می بایست در زمان ثبت سفارش در سایت ایگرد اطلاعات خود را به عنوان شخص حقوقی ثبت نمایند و مشخصات سازمان و یا شرکت خریدار را درج کنند. بنابراین امکان هیچ گونه ویرایش اطلاعات پس از ثبت خرید و یا در هنگام دریافت کالا از طرف ایگرد مقدور نیست.

اگر به هر دلیلی کالای خریداری شده به دست من نرسد، تعهد ایگرد در قبال آن چیست؟

در صورت عدم تحویل کالا به مشتری در زمان تحویل مقرر، چنانچه موجودی کالا به پایان رسیده باشد و یا قیمت کالا تغییر کرده باشد، ایگرد متعهد است مجددا کالا را برای مشتری خریداری نماید و یا وجه پرداختی مشتری (مبلغ ریالی واریز شده توسط مشتری و درج شده در فاکتور) را عودت دهد. 

ایگرد از چه سایت‌هایی به صورت مستقیم خرید می‌کند؟

ایگرد از سایت‌های زیر به صورت مستقیم خرید می‌کند: الف. آمازون آمریکا (www.amazon.com) ب. آمازون انگلستان (www.amazon.co.uk)  ج. آمازون آلمان (www.amazon.de) د. آمازون امارات (www.amazon.ae) ه. ایبی آمریکا (www.ebay.com) و. ایبی آلمان (www.ebay.de) ز. ایبی انگلستان (www.ebay.co.uk)