Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

آمازون انگلیس
آمازون انگلیس

بعد از آمازون آمریکا دومین شعبه بزرگ آمازون در انگلیس و در سال 1995 تاسیس شد. در بین شعبات آمازون امازون انگلیس بدلیل تنوع بالا در محصولاتی که موجود دارد جز یکی از شناخته شده‌ترین شعبات آمازون به شما می‌اید. امکان خرید مستقیم از آمازون انگلیس برای ایرانیان وجود ندارد اما شما می‌توانید به آسانی از سایت امازون انگلیس بی‌دردسر خرید انجام دهید.

خرید چه محصولاتی از امازون انگلیس به صرفه است؟

خرید محصولاتی از امازون انگلیس پیشنهاد می‌شود که ساخت کشور انگلیس باشد به طور خاص پوشاک، اکسسوی، لوازم جانبی موبایل و لوازم خانه و اشپزخانه برندهای انگلیسی و برندهایی که ارسالی به خارج از اروپا ندارند گزینه‌های خوبی برای خرید از آمازون انگلیس هستند.

زمان تحویل سفارشات از آمازون انگلیس چه مدت است؟

زمان تحویل کالای خریداری شده از آمازون انگلیس چناچه فروشنده محصول در انگلیس باشد بازه زمانی تحویل بین ۴۵ تا ۶۵ روز کاری (روزهای کاری در ایگرد شامل روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است) می‌باشد.

نحوه خرید از آمازون انگلیس با ایگرد

برای خرید از آمازون انگلیس کافیست به سایت امازون انگلیس (www.amazon.co.uk) مراجعه کنید ومحصول خود را در امازون انگلیس جست و جو کنید پس از آن با بررسی دقیق مشخصات کالای خود لینک محصول مدنظر خود را کپی کنید و داخل کادر سفید رنگ سایت ایگرد قرار دهید و دکمه جست و جو را فشار دهید و در نهایت می توانید قیمت نهایی محصول خود را (در صورتی که وزن محصول مشخص و درست باشد) را مشاهده کنید و با اضافه کردن محصول به سبد خرید و پرداخت هزینه سفارش خود را ثبت کنید.