Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

نحوه ساخت حساب کاربری و خرید

چطور می‌توانم قیمت محصولی را از ایگرد استعلام کنم؟

از قسمت بالای صفحه مرورگر در سایت آمازون یا ایبی، لینک محصول را کپی کنید و آن را در نوار اصلی سایت ایگرد قرار دهید. با این کار می‌توانید زمان تحویل و قیمت نهایی کالا را تا دریافت در سراسر ایران مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای راهنمایی بهتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

مشاهده لینک

نحوه ایجاد حساب کاربری در سایت ایگرد چگونه است؟

ساخت حساب کاربری با استفاده از ایمیل انجام می‌شود. برای تکمیل مراحل خرید کالا نیاز است تا اطلاعات فردی همچون نام، آدرس و ... در فرم ثبت نام افزوده شود. همچنین می‌توانید برای راهنمایی بهتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

مشاهده لینک

آیا قیمت اعلام شده در وبسایت ایگرد مبلغ نهایی است؟ یا وجهی جداگانه دریافت خواهد شد؟

قیمت اعلام شده در سایت ایگرد، در صورتی که وزن محصول به درستی درج شده باشد قیمت نهایی تا درب منزل شما است و بعد از پرداخت این مبلغ و تایید سفارش، هیچ هزینه‌ی دیگری از شما دریافت نخواهد شد.
بنابراین نوسانات ارزی هیچ تاثیری در قیمت کالای خریداری شده از ایگرد نخواهد داشت. اما چنانچه تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش، قیمت کالا بیش از ۲۰ درصد در سایت مرجع (قیمت ارزی) افزایش یابد، در این صورت مابقی این وجه از مشتری دریافت می‌شود.

به قیمت دلاری کالا در آمازون چه مقدار هزینه اضافه خواهد شد؟

قیمت محصول علاوه بر ارزش ارزی آن، شامل هزینه‌ی حمل هوایی از آمریکا به دفتر منطقه‌ای ایگرد، عوارض قانونی و ترخیص در دفتر منطقه‌ای، هزینه‌ی حمل هوایی از دفتر منطقه‌ای به ایران، عوارض قانونی و ترخیص در ایران و نیز کارمزد ۷ الی ۱۰ درصدی ایگرد می‌باشد.

مدت زمان تحویل کالا چه قدر است؟

الف) زمان تحویل کالا به فروشنده‌ی آن در آمازون و ایبی آمریکا بستگی دارد. در صورتی که فروشنده‌ی کالا داخل آمریکا باشد (به اصطلاح کالا پرایم باشد) زمان تحویل بین ۳۵ تا ۵۵ روز کاری هست. برای سفارشات اکسپرس از زمان دریافت کالا در کشور آمریکا بین ۲۰-۳۰ روز کاری خواهد بود.

ب) در مورد آمازون امارات، چنانچه فروشنده کالا داخل امارات باشد زمان تحویل ۲۰ الی ۳۰ روز کاری خواهد بود. برای سفارشات اکسپرس از زمان دریافت کالا در دفتر امارات بین بازه ۱۰-۲۰ روز کاری خواهد بود.

ج) زمان تحویل کالای خریداری شده از آمازون و ایبی آلمان ۴۵ تا ۶۵ روز کاری و از آمازون و ایبی انگلیس ۴۵ تا ۶۵ روز کاری می‌باشد. برای سفارشات اکسپرس از زمان دریافت در دفتر اروپا بین ۲۵-۳۵ روز کاری خواهد بود.

ه) خرید از سایر سایت ها: زمان تحویل خرید از سایر سایت ها همچون نیواگ و ... ، از زمان رسیدن محصول  به دفتر کشور مبدا محاسبه خواهد شد. برای سفارشات اکسپرس نیز بسته به سایت مبدا بازه زمان تحویل می تواند متفاوت باشد.

چرا برای کالاهایی که در آمازون هزینه ارسال (Shipping) ندارند، هزینه حمل محاسبه می‌شود؟

تحویل این کالاها در داخل آمریکا رایگان است و برای انتقال به ایران از شرکت‌های حمل هوایی بین‌المللی استفاده خواهد شد که هزینه قابل توجهی دارند و در قیمت نهایی سایت ایگرد محاسبه شده است.

آیا با افزایش تعداد اقلام سفارش، هزینه‌ی ارسال‌ آن‌ها کاهش خواهد یافت؟

حمل سفارشات ایگرد به صورت هوایی هست و با افزایش وزن کالا، هزینه حمل نیز افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه خرید تعداد بیشتر از یک کالا موجب کاهش هزینه حمل و نقل نخواهد شد. همچنین هزینه حمل پستی ایگرد در ایران رایگان می‌باشد. لازم به ذکر است که حداقل وزن برای محاسبه هزینه حمل بین‌المللی کالا ۲۷۰ گرم است.

لینک چیست؟

به آدرس هر سایت که با //:http یا //:https آغاز می شود، لینک می گویند. لینک سایت را می توان در نوار آدرس، در بالای مرورگر مشاهده نمود.

خرید باتری (لپ‌تاپ، موبایل، دوربین عکاسی و ...) از ایگرد چگونه است؟

در حال حاضر، خرید این کالا به دلیل اشتعال‌زا بودن امکان‌پذیر نمی‌باشد.

نحوه پیدا کردن بهترین فروشنده در سایت آمازون چگونه است؟

برای پیدا کردن فروشنده مناسب در سایت آمازون، ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

مشاهده لینک

چگونه می‌توانم از طریق ایگرد از سایت آمازون خرید کنم؟

برای خرید از آمازون، لطفا فیلم زیر را مشاهده کنید.
مشاهده لینک

چگونه می‌توانم از طریق ایگرد از سایت ایبی خرید کنم؟

برای خرید از سایت ایبی، لطفا فیلم زیر را مشاهده کنید.
مشاهده لینک

چگونه می‌توانم یک حساب کاربری در سایت ایگرد ایجاد کنم؟

برای ایجاد حساب کاربری در سایت ایگرد، لطفا فیلم زیر را مشاهده نمایید.

مشاهده لینک

خرید عطر از ایگرد چگونه است؟

از آنجایی که شرکت‌های حمل بین‌المللی برای حمل هر نوع عطر و ادکلن (به دلیل اشتعال‌زا بودن) الزامات خاصی دارند، برای تهیه‌ی چنین محصولاتی لازم است معادل ریالی مبلغ 10 دلار به قیمت اعلام‌ شده در سایت ایگرد برای محصول اضافه گردد. بنابراین برای خرید این محصولات لینک کالای مورد نظر را ارسال فرمایید.
در ضمن پیشنهاد می‌شود خرید این قبیل محصولات، از سایت‌های اماراتی انجام شود که شامل هزینه‌ی مذکور نمی‌شوند.

نحوه پرداخت در ایگرد به چه صورت است؟

تنها روش پرداخت برای خرید از ایگرد به صورت اینترنتی در لحظه‌ی ثبت سفارش و از طریق درگاه بانکی با استفاده از رمز دوم پویای کارت بانکی شماست. بنابراین به دلیل نوسانات ارزی و تغییر هزینه‌های سفارش، امکان پرداخت کل یا بخشی از مبلغ سفارش پس از ثبت آن و یا هنگام تحویل کالا در محل وجود ندارد. همچنین امکان پرداخت غیرریالی مثل پرداخت ارزی و ارز دیجیتال نیز وجود ندارد. 

پس از اتصال به درگاه بانکی مبلغ مربوطه از حساب بانکی‌ام کسر شد، پس چرا خرید من در سایت ایگرد ثبت نشد؟

در صورتی که پس از پرداخت مبلغ کالا در درگاه بانکی، شماره سفارشی از سایت ایگرد دریافت نکردید به این معنی است که سفارش شما ثبت نشده  و وجه پرداختی به حساب شرکت ایگرد واریز نشده است. مبلغ کسر شده از حساب بانکی شما نهایتا طی 24 ساعت از طرف بانک به حساب شما عودت داده خواهد شد.

برای خرید کالایی را مد نظر دارم که ارزش آن بیش از ۵۰ میلیون تومان است. چگونه می‌توانم پرداخت آن را از طریق درگاه بانکی انجام دهم؟

از آنجایی که پرداخت برای هر کارت بانکی تا سقف ۵۰ میلیون تومان در روز امکان‌پذیر است، برای خرید کالاهایی که قیمت بیشتر از ۵۰ میلیون تومان دارند، دو راه وجود دارد:
۱- اعتبار حساب کاربری خود را با استفاده از دو یا چند کارت بانکی به اندازه قیمت کالای مورد نظر شارژ کنید. حال می‌توانید با استفاده از اعتبار کیف پول، سفارش خود را ثبت نمایید.
۲- با اتصال به درگاه بانکی، مبلغ ۵۰ میلیون تومان را به اعتبار حساب کاربری خود اضافه نمایید. سپس باقی‌مانده مبلغ تا قیمت کالای مورد نظر خود را به شماره شبای بانکی که از طریق واحد پشتیبانی ایگرد دریافت می نمایید، واریز نموده و رسید آن را از طریق تیکت در حساب کاربری خود، ارسال نمایید.

من هنوز به سن قانونی (۱۸ سال) نرسیده‌ام. آیا امکان خرید از سایت ایگرد را دارم؟

خیر، حداقل سن برای ایجاد حساب کاربری در سایت ایگرد، ۱۸ سال تمام است و افراد زیر ۱۸ سال باید تحت نظر والدین و یا قیم قانونی خود از خدمات ایگرد استفاده نمایند.

سفارشی را در سایت ایگرد ثبت کردم. بلافاصله پس از آن، کالا در سایت مرجع ناموجود شد. آیا سفارش من لغو خواهد شد؟

پس از ثبت سفارش‌ مشتری در سایت ایگرد، درخواست خرید در اسرع وقت در سایت آمازون ثبت می‌شود. ولی بعضا آمازون درخواست‌های خرید را به دلایل گوناگونی لغو نموده و یا ممکن است موجودی محصول تمام شده باشد. در این صورت ایگرد مسئولیتی در قبال تهیه محصول ندارد و با مشتری جهت استرداد وجه پرداخت شده (مطابق قوانین برگشت از فروش ایگرد) هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود.

هزینه‌ی حمل کالا چگونه محاسبه می‌شود؟

محاسبهٔ هزینه ارسال کالا از طریق پست هوایی بین‌المللی بر اساس وزن حجمی و وزن جرمی کالا انجام می‌شود و چنانچه اختلاف وزن جرمی و حجمی واقعی محصول (پس از دریافت و توزین کالا در دفتر آمریکای ایگرد) با آنچه در سایت آمازون ذکر شده است، کمتر از 20 درصد باشد، پرداخت مابه‌التفاوت مبلغ بر عهدهٔ ایگرد است.

ثبت نام خود را در سایت ایگرد انجام داده‌ام. متاسفانه ایمیل تایید به ایمیل من ارسال نشده است، از چه طریقی می‌توانم اقدام کنم؟

راه اول این است که اگر ایمیل شما متعلق به گوگل نیست، ایمیلی را در گوگل ایجاد نمایید و با آن در سایت ایگرد ثبت نام کنید.
راه دوم ارسال ایمیل برای واحد پشتیبانی است تا این مورد را پیگیری نمایند.
[email protected]