Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

hero image

پرایم دی چیست؟

پرایم دی (Prime Day) آمازون چیست؟

پرایم دی آمازون بعد از بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه بزرگترین رویداد حراجی در دنیاست که محصولات زیادی در سایت آمازون شامل تخفیف می شوند. شما می توانید از آمازون آمریکا، آمازون انگلیس، آمازون امارات (دبی) و آمازون آلمان تخفیفات آمازون پرایم رو مشاهده کنید و از ایگرد خریداری کنید.

تاریخ برگزاری پرایم دی چه زمانی است؟

روز پرایم آمازون (Amazon) هر ساله در فصل تابستان و به مدت 2 روز یا همان 48 ساعت در ماه جولای برگزار می شود البته در برخی از سال ها به دلایل مختلفی این تاریخ تغییر پیدا کرد. به طور مثال در سال 2020 بدلیل گسترش شیوع کرونا در فصل پاییز و کمی قبل تر از بلک فرایدی برگزار شد. همچنین در سال 2021 بدلیل تغییر در زمان بندی المپیک یک ماه زودتر و در ماه جون برگزار شد.

چه محصولاتی در پرایم دی آمازون تخفیف دارند؟

در Prime Day عموما محصولات تولید شرکت آمازون مثل کیندل، فایر تی‌وی‌ها، محصولات الکسا (مثل اکودات‌)، پوشاک Amazon basic و ... دارای بیشترین تخفیف هستند. در ادامه به لیست سایر محصولات دارای تخفیف نیز اشاره شده است.

لوازم الکترونیکی

لوازم جانبی کامپیوتر

لوازم جانبی موبایل

مانیتورها

لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم خانه و آشپزخانه

نحوه استفاده از تخفیفات پرایم دی

شما می توانید با خرید مستقیم از آمازون آمریکا، آمازون امارات (دبی)، آمازون انگلیس و آمازون آلمان با ایگرد از تخفیفات این روز بهره مند شوید همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید از سایت آمازون می توانید به وبسایت ایگرد مراجعه بفرمایید.