Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

سایبر ماندی
با دسترسی عموم مردم دنیا به اینترنت، موبایل و لپ تاپ، آنلاین شا‌پ‌ها و وبسایت‌های خرده فروشی طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین دنیا در رویدادهای مختلفی مثل بلک فرایدی محصولات خود را با تخفیفات ویژه‌ای ارائه می‌دهند. یکی از معروف‌ترین رویداد‌های حراجی آنلاین دنیا سایبر ماندی یا همان دوشنبه مجازی است.
سایبر ماندی (Cyber Monday) چیست؟
سایبر ماندی یا همان دوشنبه مجازی اولین دوشنبه روز بعد از عید شکرگزاری است که بیشتر فروشگاه‌ها و وبسایت‌های آنلاین دنیا برای محصولات خوب تخفیفات ویژه‌ای لحاظ می‌کنند.
تاریخچه سایبر ماندی
عنوان Cyber Monday به وسیله‌ی الن دیویس و اسکات سیلورمن در طول تعطیلات سال ۲۰۰۵ ابداع شد. البته به گفته‌ی سیلورمن مدیر سایت Shop.org این عبارت در واقع در پی تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۴ انجام شده بوده، انتخاب شده است. در جریان این تحقیقات، اولین روز کاری پس از روز شکرگزاری به عنوان روزی برگزیده شده که بیشترین خرید آنلاین در سال می‌تواند در آن اتفاق بیفتد. نتیجه این تحقیقات نشان داد، کارکنانی که در طول تعطیلات از اینترنت دور بوده‌اند در اولین روز کاری با حضور در محل کار خود و با استفاده از اینترنت پرسرعت، فرصت خوبی برای خرید‌های اینترنتی دارند.
تاریخ برگزاری سایبر ماندی 2021
سایبر ماندی همواره اولین دوشنبه روز بعد از عید شکرگزاری است. سایبر ماندی 2021 در روز دوشنبه مورخ 29 نوامبر (8 آذر ماه) برگزار می‌شود.
چه محصولاتی در سایبر ماندی تخفیفاتی طلایی دارند؟
در سایت آمازون لوازم خانه و آشپزخانه، پوشاک و اکسسوری، لوازم الکترونیکی، محصولات تولید آمازون، لپ تاپ و لوازم آرایشی بهداشتی شامل درصد بالایی از تخفیف هستند. به طور کلی در سایبر ماندی محصولات آرایشی بهداشتی، پوشاک اکسسوری و لپ تاپ‌ها تخفیفات ویژه‌تری نسبت به سایر کالاها دارند.
خرید در سایبرماندی با ایگرد
در سایبر ماندی 2021 شما می‌توانید محصولات خود را با تخفیفات هیجان انگیزی از سایت امازون امریکا، آمازون انگلیس، آمازون آلمان، امازون امارات، سایت Ebay و تمام وبسایت‌های اماراتی از طریق ایگرد خرید انجام دهید و محصول خود را داخل ایران دریافت کنید.