Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

تخفیف ۵۰۰ هزار تومانی
بلک فرایدی چیست؟
بلک فرایدی (جمعه سیاه) چیست؟
بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه بزرگترین رویداد حراجی در دنیا می‌باشد. این رویداد در آمریکا روز بعد از روز شکرگزاری است که آخرین جمعه ماه نوامبر به شمار رفته و شروع آیین خرید برای کریسمس به حساب می آید. در این روز تمام برندها و سایت‌ها محصولات خود را به حراج می‌گذارند و محصولات در این روز عموما از 10 تا 90 درصد شامل تخفیف می‌شوند. شما می‌توانید از آمازون و سایت‌های خارجی دیگر در بلک فرایدی از طریق ایگرد خریداری کنید. تاریخ و ساعت برگزاری بلک فرایدی (جمعه سیاه) بلک فرایدی همواره آخرین جمعه ماه نوامبر است و یا همان ماه آذر برگزار می شود.
بلک فرایدی امسال چه تاریخی برگزار می‌شود؟
یکی از اولین و بیشترین سوالات متداول شما عزیزان در خصوص این روز این است که بلک فرایدی کی هست؟ باید اعلام کنیم که بلک فرایدی 1402 در تاریخ 22 نوامبر است که تاریخ بلک فرایدی در ایران مورخ 2 آذرماه در روز آدینه می‌باشد که به مدت 24 ساعت برگزار می‌شود. از 8:00 صبح جمعه آغاز می‌شود و تا 8:00 صبح شنبه ادامه دارد.
محصولات بلک فرایدی عموما چند درصد شامل تخفیف می‌شوند؟
با رونق گرفتن کسب و کارها و فروشگاه های آنلاین جمعه سیاه به بازار این کسب و کارها نیز نفوذ کرده است و عموما تمامی سایت های خارجی دارای تخفیف هستند که یکی از این سایت ها، سایت آمازون است که بزرگترین خرده فروشی آنلاین دنیا است که علاوه بر پرایم دی روز خاص خود آمازون برای تخفیف هست، محصولات زیادی در این سایت در جمعه سیاه تخفیفات خوبی می خورند. علاوه بر آمازون آمریکا، سایر آمازون های دنیا نیز شامل تخفیف می‌شوند. شما می‌توانید از تخفیفات بلک فرایدی در سایت آمازون از طریق ایگرد خرید انجام دهید و در کمترین زمان تحویل بگیرید.
معمولا چه محصولاتی در بلک فرایدی آمازون تخفیف می خورند؟
طیف محصولات تخفیف دار در آمازون بسیار متنوع هست و برند ها متنوعی برای محصولاتشان تخفیف در نظر میگیرند ولی عموما محصولاتی مانند عطر و لوازم بهداشتی در آمازون امارات و محصولاتی مانند ساعت، لوازم الکترونیکی، قلم نوری ها، پوشاک، کفش و اکسسوری های مختلفی در سایت آمازون دارای تخفیفات خوبی هستند. محصولات تخفیف خورده در سایت آمازون در روز بلک فرایدی در سایت ایگرد نمایش داده می‌شود. همچنین برای مشاهده قیمت نهایی محصولات کافیست لینک محصول را کپی کنید و در سایت ایگرد قرار دهید تا قیمت نهایی را مشاهده کنید. از تخفیفات بلک فرایدی چطور مطلع شویم؟ شما می توانید با مراجعه به سایت آمازون و جست و جو محصول مد نظر خود از تخفیف دار بودن محصول مطلع شوید. علاوه بر این در روز بلک فرایدی برخی از محصولاتی که دارای تخفیفات بالایی هستند را می توانید داخل سایت ایگرد مشاهده کنید. قابل توجه است که تمامی محصولاتی که داخل سایت آمازون دارای تخفیف هستند در سایت ایگرد نیز شامل تخفیف می شوند.
نحوه اطلاع از تخفیفات بلک فرایدی
برای از دست ندادن محصولات تخفیف خورده شما می‌توانید از چهار روش مطلع شوید که آیا محصولی که قصد خرید آن را دارید، در روز بلک فرایدی شامل تخفیف شده است یا خیر؟

روش اول ( جست و جو محصول مدنظر در سایت آمازون): برای اینکار کافیست ابتدا وارد یکی از سایت‌های آمازونی که قصد خرید از آن را دارید، شوید و محصول مد نظر خود را در وبسایت آمازون جست و جو کنید. اگر محصول شما شامل تخفیف شده باشد در سایت آمازون مشخص است که قیمت قبلی آن چه مقدار بوده است و با تخفیف بلک فرایدی قیمت فعلی آن چه مقدار شده است. بعد از آن با کپی کردن لینک محصول و قرار دادن لینک در سایت ایگرد می‌توانید قیمت نهایی محصول را مشاهده کنید. (قابل ذکر است که تخفیف تمامی محصولات در قیمت نهایی سایت ایگرد لحاظ می‌شود.)

روش دوم (بررسی صفحه بلک فرایدی در سایت آمازون): روش دیگر برای اطلاع از محصولات تخفیف خورده می‌توانید به صفحه بلک فرایدی مراجعه کنید و به صورت دسته بندی شده کالاهای دارای تخفیف را مشاهده کنید و کپی کردن لینک محصول و قرار دادن لینک در سایت ایگرد می‌توانید قیمت نهایی محصول را مشاهده کنید. (قابل ذکر است که تخفیف تمامی محصولات در قیمت نهایی سایت ایگرد لحاظ می‌شود.) روش سوم (مشاهده صفحه بلک فرایدی در وبسایت ایگرد): شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ایگرد در بخش بلک فرایدی می‌توانید بخشی از تخفیفات طلایی جمعه سیاه را به صورت دسته بندی شده مشاهده کنید. روش چهارم (روشن کردن نوتیفیکیشن پیج اینستاگرام): و در آخر ما در پیج اینستاگرام تعدادی از محصولاتی که تخفیفات خوبی دارند را به صورت لحظه‌ای استوری می‌کنیم با مراجعه به صفحه اینستاگرام ایگرد و روشن کردن نوتیفیکیشن استوری‌ها طبق عکس زیر می‌توانید تخفیفات طلایی را از دست ندهید.