پیشنهادات فوق‌العاده

بلک فرایدی چیست؟
بلک فرایدی (جمعه سیاه) چیست؟
بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه بزرگترین رویداد حراجی در دنیا می‌باشد. این رویداد در آمریکا روز بعد از روز شکرگزاری است که آخرین جمعه ماه نوامبر به شمار رفته و شروع آیین خرید برای کریسمس به حساب می آید. در این روز تمام برندها و سایت‌ها محصولات خود را به حراج می‌گذارند و محصولات در این روز عموما از 10 تا 90 درصد شامل تخفیف می‌شوند. شما می‌توانید از آمازون و سایت‌های خارجی دیگر در بلک فرایدی از طریق ایگرد خریداری کنید. تاریخ و ساعت برگزاری بلک فرایدی (جمعه سیاه) بلک فرایدی همواره آخرین جمعه ماه نوامبر است و یا همان ماه آذر برگزار می شود.
بلک فرایدی امسال چه تاریخی برگزار می‌شود؟
بلک فرایدی امسال در تاریخ 26 نوامبر مورخ 5 آذر ماه در روز جمعه به مدت 24 ساعت برگزار می‌شود. از 8:30 صبح جمعه تا 8:30 صبح شنبه ادامه دارد.
محصولات عموما چند درصد شامل تخفیف می‌شوند؟
با رونق گرفتن کسب و کارها و فروشگاه های آنلاین جمعه سیاه به بازار این کسب و کارها نیز نفوذ کرده است و عموما تمامی سایت های خارجی دارای تخفیف هستند که یکی از این سایت ها، سایت آمازون است که بزرگترین خرده فروشی آنلاین دنیا است که علاوه بر پرایم دی روز خاص خود آمازون برای تخفیف هست، محصولات زیادی در این سایت در جمعه سیاه تخفیفات خوبی می خورند. علاوه بر آمازون آمریکا، سایر آمازون های دنیا نیز شامل تخفیف می‌شوند. شما می‌توانید از تخفیفات بلک فرایدی در سایت آمازون از طریق ایگرد خرید انجام دهید و در کمترین زمان تحویل بگیرید.
معمولا چه محصولاتی در بلک فرایدی آمازون تخفیف می خورند؟
طیف محصولات تخفیف دار در آمازون بسیار متنوع هست و برند ها متنوعی برای محصولاتشان تخفیف در نظر میگیرند ولی عموما محصولاتی مانند عطر و لوازم بهداشتی در آمازون امارات و محصولاتی مانند ساعت، لوازم الکترونیکی، قلم نوری ها، پوشاک، کفش و اکسسوری های مختلفی در سایت آمازون دارای تخفیفات خوبی هستند. محصولات تخفیف خورده در سایت آمازون در روز بلک فرایدی در سایت ایگرد نمایش داده می‌شود. همچنین برای مشاهده قیمت نهایی محصولات کافیست لینک محصول را کپی کنید و در سایت ایگرد قرار دهید تا قیمت نهایی را مشاهده کنید. از تخفیفات بلک فرایدی چطور مطلع شویم؟ شما می توانید با مراجعه به سایت آمازون و جست و جو محصول مد نظر خود از تخفیف دار بودن محصول مطلع شوید. علاوه بر این در روز بلک فرایدی برخی از محصولاتی که دارای تخفیفات بالایی هستند را می توانید داخل سایت ایگرد مشاهده کنید. قابل توجه است که تمامی محصولاتی که داخل سایت آمازون دارای تخفیف هستند در سایت ایگرد نیز شامل تخفیف می شوند.