Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

purchase request

اصالت و گارانتی

چگونه به ایگرد اعتماد کنیم؟

سایت ایگرد، مجوزهای لازم را از وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر مراجع ذی صلاح اخذ نموده که عبارت است از:
الف. نماد اعتماد الکترونیکی.
ب. عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی.
ج. عضویت در انجمن کسب و کارهای اینترنتی.

چه تضمینی برای سالم رسیدن کالا وجود دارد؟

کالای خریداری شده از ایگرد دارای ضمانت سلامت است. زمان بررسی سلامت کالا، تا ۲۴ ساعت بعد از دریافت آن است.
در صورت وجود هرگونه مغایرت یا آسیب در کالا، می‌توانید آن را مرجوع کنید و وجه پرداختی خود را دریافت نمایید. همچنین واحد پشتیبانی ایگرد در مورد امکان خرید مجدد کالا با شما تماس خواهد گرفت.

فاکتور خرید از سایت آمازون به همراه کالا ارسال می شود؟

در صورت درخواست مشتری، فاکتور خرید از آمازون پس از تحویل آن در ایران، به خریدار ایمیل می‌شود. برای دریافت فاکتور خرید از آمازون، پس از دریافت کالا می‌توانید درخواست خود را در بخش تیکت در حساب کاربری خود در سایت ایگرد ثبت نمایید.

کالای خریداری شده از ایگرد تا چه مدت دارای گارانتی است؟

امکان استفاده از گارانتی ذکر شده در سایت آمازون به دلیل عدم امکان مرجوعی کالا به کشور آمریکا جهت تعویض و یا تعمیر آن در عمل وجود ندارد. از طرفی هزینه‌های ارسال کالا (رفت و برگشت) و ترخیص آن در کشور آمریکا (ورود و خروج)، بسیار بیشتر از ارزش ذاتی کالا خواهد بود. بنابراین هیچ مبلغی بابت این گارانتی از شما دریافت نمی‌شود.

امکان باز شدن بسته‌بندی کالای خریداری شده وجود دارد؟

تمامی محصولات خریداری شده از ایگرد از تمامی گمرکات کشورهایی که کالا از آن ها عبور می کند، ترخیص می شود و پس از آن از طریق گمرک جمهوری اسلامی وارد کشور ایران خواهد شد. لذا امکان دارد برای بازرسی کالا، آن را باز نموده و از حالت پلمپ خارج کنند. بنابراین ایگرد هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال باز شدن و بسته‌بندی اولیه کالا ندارد.

آیا کالا با بسته‌بندی آمازون برای من ارسال می شود؟

بسته‌بندی محصولاتی که دریافت می‌کنید، بسته‌بندی منحصربه فرد ایگرد است. کلیه‌ی کالاهای خریداری شده از ایگرد پس از بسته‌بندی مجدد به مشتری ارسال می‌شود.

اگر آمازون کالایی را به اشتباه ارسال کند، آیا مجددا خریداری می‌شود؟

چنانچه ثبت سفارش کالا در سایت آمازون توسط واحد فروش ایگرد به درستی انجام شده باشد و فروشنده کالای دیگری را به اشتباه ارسال کند، ایگرد مسئولیت این اشتباه آمازون را به عهده می‌گیرد. بنابراین نسبت به تهیه‌ی کالای جایگزین اقدام می‌نماید. چنانچه به هر دلیلی تهیه‌ی کالای مورد نظر مشتری میسر نگردد ایگرد وجه پرداختی مشتری را عودت خواهد داد.

آیا تمام کالاهای موجود در سایت آمازون ساخت آمریکاست؟

لطفا توجه شود که محصولات موجود در سایت آمازون آمریکا، لزوما ساخت کشور ایالات متحده نیستند. بنابراین می‌توانند بر اساس برند و فروشنده‌ی کالا، ساخت هر کشوری غیر از آمریکا نیز باشند. حتی ممکن است کالاها یا متعلقات آن‌ها (مثل شارژر، کابل و ...) تولید شده در کشوری که مربوط به برند کالاست، نباشد. به عنوان مثال ممکن است یک تبلت با برند اپل آمریکا، ساخت چین و شارژر آن ساخت تایوان باشد.