قوانین و مقررات

مقدمه

کاربر گرامی از این که ایگرد را برای انجام خرید خارجی خود انتخاب نمودید، صمیمانه سپاسگزاریم. ایگرد یک فروشگاه اینترنتی است که بر اساس قوانین تجارت داخلی و بین‌المللی فعالیت می‌کند. تلاش تیم ایگرد همواره در جهت فراهم نمودن شرایطی مطلوب و شفاف برای تعامل با مشتریان عزیز خواهد بود.

شرایط و قوانین استفاده از خدمات ایگرد

مشتری محترم، برای داشتن یک خرید خوب و پیشگیری از وقوع هرگونه مشکلی، لطفا جهت آگاهی از شرایط خرید موارد ذیل را ملاحظه نمایید. استفاده از حساب کاربری و ثبت سفارش در سایت ایگرد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قوانین این فروشگاه است. شایان ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایگرد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و فرآیندهای خدماتی ایگرد تغییراتی در آینده ایجاد گردد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می‌گردد که با اطلاعات شخصی خود، حساب کاربری ایجاد کند و پس از آن به ثبت سفارش در سایت ایگرد اقدام نماید. سایت ایگرد برای تهیه و انتقال کالا از فروشگاه‌های آنلاین معتبر خارجی و تحویل آن به مصرف‌کننده نهایی در ایران است. لذا هرگونه استفاده تجاری به صورت فروش مجدد کالاهای تهیه شده از ایگرد در ایران مورد تایید این فروشگاه نبوده و هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص متوجه گروه ایگرد نخواهد بود. بنابراین فروش عمده کالا جزو سیاست‌های ایگرد نمی‌باشد. طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که با هدفی غیر از تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند. هر فرد حقیقی با داشتن حداقل ۱۸ سال کامل می‌تواند در سایت ایگرد حساب کاربری ایجاد نماید. همچنین اشخاص حقوقی می‌توانند جهت خرید کالا در سایت ایگرد اقدام به ایجاد حساب کاربری کنند. حداقل سن برای ایجاد حساب کاربری در سایت ایگرد، ۱۸ سال تمام است و افراد زیر ۱۸ سال باید تحت نظر والدین و یا قیم قانونی خود از خدمات ایگرد استفاده نمایند.

ارتباطات الکترونیکی

تمامی ارتباطاتی همچون استفاده از خدمات سایت ایگرد، ثبت سفارش اینترنتی، ارسال ایمیل به واحد پشتیبانی، پرداخت وجه و ... به صورت الکترونیکی و در بستر اینترنت صورت می‌پذیرد. همچنین فقط آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، مورد تایید است و تمام مکاتبات ایگرد از این طریق انجام می‌شود.

ساخت حساب کاربری

ساخت حساب کاربری در ایگرد کاملا رایگان است و بدین منظور، می‌بایست کاربران عزیز نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، ایمیل معتبر و ... را به صورت صحیح در سایت ایگرد ثبت نمایند. همچنین صحت آدرس و مشخصات دقیق پستی گیرنده (مثل کدپستی) به عهده خریدار است و در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از نقص در آدرس اعلامی، ایگرد هیچ مسئولیتی در قبال استرداد وجه پرداختی، تعویض و مرجوعی آن ندارد. بعضی از مواقع ممکن است ایگرد نیاز به تأیید هویت کاربر داشته باشد که این موارد در زمان‌ مقتضی با درخواست ایگرد جهت ارائه مدارک انجام خواهد شد. مواردی همچون تصویر کارت ملی نیز جهت تایید هویت برخی از کاربران در سایت مورد نیاز است. ایگرد متعد می‌شود اطلاعات کاربران را در اختیار هیچ شخص سومی قرار ندهد و مسئول محافظت از آن است.

لغو عضویت و مسدودی حساب کاربری

در صورتی که یک فرد دارای حساب کاربری بخواهد عضویت خود را در ایگرد حذف نماید، می‌بایست درخواست خود را از طریق واحد پشتیبانی به ایگرد اطلاع دهد و پس از بررسی وضعیت سفارشات کاربر، حساب کاربری توسط ایگرد مسدود خواهد شد ولی تمامی اطلاعات قبلی کاربر در سایت ایگرد محفوظ خواهد ماند.

روزهای کاری

روزهای کاری شامل روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده، در طول روزهای کاری پردازش می‌‏شوند. ایگرد به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش‌‏ می‌‏دهد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

قیمت اعلام شده در سایت ایگرد برای هر محصول در همان زمان قیمت نهایی آن کالا است. چنانچه پس از ثبت سفارش و انجام عملیات پرداخت وجه، ارزش کالا به هر دلیلی (مانند افزایش قیمت کالا در سایت آمازون، افزایش نرخ ارز، عوارض گمرکی و ...) افزایش یابد، تامین این مبلغ اضافه بر عهدهٔ ایگرد خواهد بود و مسئولیتی برای واریز هزینهٔ اضافی متوجه مشتری نخواهد بود. در صورتی که به هر دلیلی اعم از عدم درج وزن توسط سایت آمازون، عدم اعلام آن به سایت ایگرد و ... وزن دقیق محصول در سایت ایگرد به درستی به نمایش در نیاید برای محاسبه قیمت محصول وزن پیش فرض ۵۰۰ گرم مبنای محاسبه خواهد بود. بدیهی است در خصوص این قبیل سفارشات، پیش از انجام خرید، از واحد پشتیبانی ایگرد با مشتری تماس گرفته می‌شود. سایت ایگرد حق لغو سفارشات به دلایل قوانین داخلی و بین‌المللی، شرایط حمل، اتمام کالا و ... را برای خود محفوظ می‌دارد. امکان تحویل سفارشات مشتریان در کشوری به جز ایران برای گروه بازرگانی ایگرد مقدور نیست. پس از ثبت سفارش‌ مشتری در سایت ایگرد، درخواست خرید در اسرع وقت در سایت آمازون آمریکا ثبت می‌شود. ولی بعضا آمازون درخواست‌های خرید را به دلایل گوناگونی لغو نموده و یا ممکن است موجودی محصول تمام شده باشد. در این صورت ایگرد مسئولیتی در قبال تهیه محصول ندارد و با مشتری جهت استرداد وجه پرداخت شده هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود. کلیهٔ مراحل عبور کالا از گمرک جمهوری اسلامی ایران توسط کارشناسان ایگرد صورت می‌پذیرد و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده خریدار نخواهد بود. همچنین محاسبهٔ هزینه ارسال کالا از طریق پست هوایی بین‌المللی بر اساس وزن حجمی و وزن جرمی کالا انجام می‌شود و اگر وزن جرمی و حجمی محصول با آنچه در سایت آمازون ذکر شده مغایرت داشته باشد، پرداخت مابه‌التفاوت مبلغ بر عهدهٔ ایگرد است. کلیهٔ هزینه‌های ارسال کالا از دفتر ایگرد در ایران به نشانی مشتریان عزیز، کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت وجه از طرف مشتری نیست. همواره پرداخت عوارض گمرکی ترخیص و انجام تشریفات اداری واردات کالا به عهدهٔ ایگرد بوده و نیاز به پرداخت وجه بیشتری از جانب مشتری نخواهد بود.

ضمانت اصالت و سلامت کالا در ایگرد

ایگرد متعهد می‌گردد تمامی کالاهای خریداری شده (به جز موارد استثنا شده در قوانین برگشت از فروش) را بیمه نموده و اصالت و سلامت آن (به غیر از بسته‌بندی) را تضمین کند و این خدمت جزو خدمات رایگان ایگرد به تمامی کاربران عزیز است. همچنین برای اطلاع از سایر قوانین گارانتی ایگرد می‌توانید به بخش قوانین برگشت از فروش مراجعه نمایید. به علاوه ایگرد تضمین می‌کند که تمامی متعلقات کالای خریداری شده را به مشتری تحویل دهد.

زمان تحویل

زمان تحویل برای اغلب محصولات در آمازون که در انبارهای این شرکت موجود هستند، بین (۲۵ الی ۳۰ روز کاری) است. چنانچه محل ارسال محصول کشوری غیر از آمریکا باشد. زمان تحویل متناسب با تاریخ اعلام شده از سمت فروشنده محصول تعیین میگردد.

محتوا

سایت ایگرد سعی بر آن دارد تا کالاهای غیرمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران را در قسمت جستجوی سایت نمایش ندهد اما با توجه به وجود حجم عظیم و متنوعی از کالاها در سایت آمازون، احتمال خطا وجود دارد. بنابراین صرف نمایش یک کالا در سایت ایگرد به این معنا نیست که امکان خرید آن از این فروشگاه اینترنتی وجود داشته باشد. در صورت سفارش محصولات غیرمجاز، ایگرد موظف است سفارش را لغو کرده و وجه واریزی مشتری را تا ۴۸ ساعت کاری استرداد دهد. بعضی از محصولات مانند لوازم نظامی (مثل گاز آشک‌آور، شوکر و ...) و جاسوسی (مثل شنود و ساعت‌های دوربین‌دار و ...)، تجهیزات ماهواره (مثل LNB، دیش و ...) مشروبات الکلی و وسایل تولید آن، داروها و وسایل جنسی، اقلام مستهجن (فیلم و داستان‌های مستهجن، آموزش رقص و ...) و ... از اقلام ممنوعه و غیرمجاز هستند. همچنین وب ‏‌سایت ایگرد هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد.

حل اختلاف

ایگرد همواره در تلاش است تا اختلالی در فرآیند سفارشات خرید مشتریان رخ ندهد. اما در صورت بروز هرگونه مشکلی، سعی بر آن است تا حل آن با روشی عادلانه و عاقلانه صورت پذیرد تا نیازی به ارجاع مشکل به مراجع قانونی نباشد. بنابراین ایگرد از کاربران گرامی تقاضا دارد تا بروز هرگونه مشکلی را در اسرع وقت به واحد پشتیبانی اطلاع دهند. در صورتی که به هر نحو مشکل فی‌مابین مشتری و ایگرد تا ارجاع آن به مراجع ذی‌صلاح قانونی حل نشود، تعهدات ایگرد متوقف خواهد شد. بدیهی است رای نهایی مراجع قانونی کشور، مورد تایید و رضایت طرفین می‌باشد.

پیشنهادات و نظرات مشتریان

ایگرد این حق را دارد که نقد، نظر و یا پیشنهادات مشتریان را در سایت و یا سایر رسانه‌های نوشتاری، سمعی و بصری خود انتشار دهد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در ایگرد مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده در سایت ایگرد شامل ارزش کالا در سایت آمازون (بر اساس نرخ روز حواله دلار در بازار آزاد)، هزینهٔ حمل از آمریکا تا درب منزل شما طی چند مرحله پست، عوارض دولتی و قانونی و نیز کارمزد ایگرد می‌باشد. همانطور که قبلا عنوان شد، قیمت اعلام شده در سایت ایگرد قیمت نهایی و قطعی کالا است و پس از ثبت سفارش هرگونه افزایش در نرخ ارز، هزینه‌های حمل و ترخیص و ... توسط ایگرد پرداخت خواهد شد. همچنین هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا نیز در قیمت نهایی منظور شده و تحت هیچ شرایطی به مبلغ ارائه شده در سایت افزوده نخواهد شد.

حقوق و مالکیت سایت ایگرد

ایگرد حق دارد در صورت عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط کاربر، ارائهٔ خدمات به وی را متوقف نماید و حساب کاربری مشتری را مسدود کند. نشانی www.egerd.com، تمامی اطلاعات نوشتاری، سمعی و بصری و لوگوی ایگرد جزو حقوق ایگرد است و هرگونه استفاده از موارد مذکور پیگرد قانونی دارد. کلیه محتویات سایت ایگرد شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت ایگرد تعلق دارد.

سایر قوانین

 • هزینه مربوط به رجیستری و انجام امور اداری آن در ایران به عهده مشتری می‌باشد.
 • در صورت نیاز به انتقال وجه به مشتری ضروری است شماره حساب، شماره شبا و یا شماره کارت مقصد به درستی توسط مشتری به ایگرد اطلاع داده شود، لذا بایستی در ورود این اطلاعات نهایت دقت از طرف مشتری صورت پذیرد.
 • با توجه به قوانین شرکت‌های پستی بین‌المللی طرف قرارداد ایگرد، حداقل وزن در نظر گرفته شده حمل، ۲۰۰ گرم می‌باشد.
 • ایگرد سایتی برای تهیه و انتقال کالا از فروشگاه‌های آنلاین معتبر خارجی و تحویل آن به مصرف‌کننده نهایی در ایران است. لذا هرگونه استفاده تجاری به صورت فروش مجدد کالاهای تهیه شده از ایگرد در ایران مورد تایید این فروشگاه نبوده و هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص متوجه گروه ایگرد نخواهد بود. بنابراین فروش عمده کالا جزو سیاست‌های ایگرد نمی‌باشد.
 • کالاهایی که برای ورود به ایران، نیازمند مجوز از سازمانی خاص هستند، خریداری نمی‌گردند و در صورت ثبت سفارش، واحد فروش آن سفارشات را لغو و وجه مشتری را مسترد خواهد کرد.
 • تحویل کالا در اماکن عمومی (همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل، مترو، اداره پست و ...) امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس و کدپستی دقیق از طرف مشتری در سایت ثبت گردد
 • تمامی محصولات خریداری شده از ایگرد از طریق گمرک جمهوری اسلامی وارد کشور می‌شود. لذا امکان دارد برای بازرسی کالا، آن را باز نموده و از حالت پلمپ خارج کنند. بنابراین ایگرد هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال باز شدن و بسته‌بندی اولیه کالا ندارد.

قوانین برگشت از فروش

ایگرد همواره نهایت تلاش خود را می کند تا با تحویل به موقع کالاهای خریداری شده به صورت سالم به مشتریان، حداکثر رضایت آنان را جلب نماید. اما در هر حال ممکن است در هر یک از مراحل ثبت سفارش یا انتقال کالا تا تحویل به مشتریان عزیز اشتباهی رخ دهد و سلامت کالای خریداری شده را تحت تاثیر قرار گیرد. از این رو ایگرد با وضع قوانینی عادلانه اقدام به حفظ حقوق مشتری نموده است که جهت اطلاع خریدار به شرح ذیل اعلام می گردد:

 • چنانچه پس از دریافت کالا، هرگونه ایراد یا مغایرتی نسبت به محصول سفارش داده شده ملاحظه کردید این موضوع می بایست طی ۲۴ ساعت به صورت تلفنی به واحد خدمات پس از فروش ایگرد اطلاع داده شود.
 • جهت عودت کالا، ضروری است بسته بندی اصلی محصول نگهداری شود بنابراین لطفا از دور انداختن آن خودداری نمایید. همچنین اگر ایراد یا مغایرت در کالا، بدون استفاده از آن قابل تشخیص است (مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه)، می بایست کالا در شرایط اولیه خود حفظ شود و از آن استفاده نشود.
 • می بایست از برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن پرهیز شود. در غیر این صورت امکان مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت.
 • عکس محصولات در سایت ایگرد، جهت آشنایی کاربر با کالا است و از آنجا که ممکن است در پاره ای از جزییات (مثل رنگ یا طرح بسته بندی محصول) با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد، به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت آمازون (لینک ثبت شده توسط مشتری) است.
 • برگشت از فروش در ایگرد، اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفادهٔ متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود داشته باشد، رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی انجام می شود که کالا از حالت اصلی یا بسته‌بندی اولیه خود خارج نشده باشد.
 • پس از تایید برگشت از فروش توسط ایگرد، وجه مشتری طی ۷۲ ساعت به حساب بانکی وی (از طریق شماره شبا) واریز خواهد شد.
 • انصراف از سفارش خرید توسط مشتری به صورت رایگان، تنها تا ۶ ساعت کاری از زمان ثبت سفارش در سایت ایگرد امکان پذیر است.
 • چنانچه انصراف مشتری از خرید، پس از گذشت ۶ الی ۱۸ ساعت کاری بعد از ثبت سفارش به ایگرد اعلام گردد، لغو سفارش تنها در صورتی امکان پذیر است که سایت آمازون این کنسلی را بپذیرد و صرفا در این شرایط است که وجه مشتری پس از کسر ۳ درصد به عنوان هزینه های اداری لغو سفارش مسترد می گردد.
 • پس از گذشت ۱۸ ساعت کاری از زمان ثبت سفارش در سایت ایگرد توسط مشتری، امکان درخواست لغو سفارش وجود نخواهد داشت.
 • ملاک تشخیص برای وجود ایراد در محصولات، نظر کارشناسان خدمات پس از فروش و قوانین برگشت از فروش ایگرد می باشد.
 • ویژگی های درج شده برای هر محصول (مانند محصولات آرایشی و بهداشتی) در سایت آمازون، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره تخصصی ندارد. خریدار می بایست در صورت تمایل قبل از اقدام برای خرید کالا نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص معتمد اقدام نماید. همچنین ایگرد مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات درج شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالا می باشد.
 • درخواست مرجوعی کفش و پوشاک تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که این محصولات فقط تست شده و همچنان در وضعیت اولیه و نو باشند. ضروری است روی پوشاک هیچ گونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشند. (توجه شود کالای خواب، لباس راحتی، لباس زیر، جوراب، مایو و لباس کودک و نوزاد شامل برگشت کالا نمی شود.)
 • پس از بررسی کالای مرجوعی توسط واحد خدمات پس از فروش ایگرد، در صورتی که کالا خارج از ضوابط ایگرد مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، مجددا برای مشتری ارسال می‌گردد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل گرفتن کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه در انبار ایگرد نگهداری می شود و پس از اتمام این مهلت، ایگرد در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن مسئولیتی نخواهد داشت.
 • در صورت پذیرش مرجوعی کالا توسط ایگرد، چنانچه موجودی کالا به پایان رسیده باشد و یا قیمت کالا تغییر کرده باشد، ایگرد صرفا متعهد به عودت وجه پرداختی مشتری (مبلغ ریالی واریز شده توسط مشتری و درج شده در فاکتور) می باشد.
 • ایگرد اعلام می نماید که واحد پولی این فروشگاه، ریال رایج ایران است و در صورت بروز هرگونه اشکال و پذیرش برگشت از فروش، تنها وجه ریالی واریز شده توسط مشتری مسترد خواهد شد.
 • کفش ها در شرایطی که زیره کفش سالم و تمیزبوده، خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند.
 • بر اساس استانداردهای خرید و فروش آنلاین در اقتصاد بین الملل، ایگرد متذکر می شود در صورتی که معیوبی کالا اثبات نشود، کلیهٔ هزینه های بازگشت کالا به عهده خریدار محترم است.
 • لوازم آرایشی و بهداشتی (مثل: عطر، ادکلن ، کرم و ...) در صورتی که در وضعیت پلمپ و آسیب ندیده باشند، قابل تعویض هستند.
 • پس از اثبات معیوبی کالا، برای بازگرداندن آن از پست پیشتاز استفاده نمایید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست ایران، مورد تایید بوده و وجه به حساب مشتری واریز می‌شود. از آن جا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به همراه بسته ارسال نمایید.
 • برخی از محصولات الکترونیکی که در سایت آمازون به فروش می رسد با ولتاژهای خاصی (مانند ۱۱۰ یا ۱۳۰ ولت) کار می کنند و اگر آن ها را به برق شهری ایران (با ولتاژ ۲۲۰ ولت) متصل نمایید موجب سوختن آن ها می شود. لذا کلیه عواقب اتصال محصولات برقی با ولتاژهایی به غیر از آنچه روی محصول یا بسته بندی محصول درج شده باشد به عهده مشتری است و خرابی و سوختگی به دلایل فوق، شامل برگشت کالا نمی شود.
 • بعضی از محصولات ویژگی های مختلفی (مانند سایز و رنگ و ...) دارند که با تغییر آن ها لینک صفحه محصول مورد نظر در سایت آمازون تغییر می کند. با توجه به این که ایگرد همان لینک ثبت شده توسط مشتری را خریداری می کند، پس از خرید محصول از آمازون آمریکا امکان تغییر ویژگی های آن وجود ندارد و این محصولات شامل برگشت از فروش نخواهند شد.
 • با توجه به این که سفارشات مشتریان ایگرد از آمازون آمریکا به صورت انبوه به ایران ارسال می شود، ممکن است جلد، کاور و بسته بندی برخی از محصولات با آسیب دیدگی مواجه شوند که این محصولات قابل بازگشت نمی باشند. همچنین کلیه ی کالاهای خریداری شده از ایگرد پس از بسته بندی مجدد به مشتری ارسال می شود. لذا بسته بندی محصولاتی که دریافت می کنید، بسته بندی منحصربه فرد ایگرد است.
 • چنانچه ثبت سفارش کالا در سایت آمازون توسط واحد فروش ایگرد به درستی انجام شده باشد و فروشنده کالای دیگری را به اشتباه ارسال کند، ایگرد مسئولیت این اشتباه آمازون را به عهده می گیرد. بنابراین نسبت به مرجوعی کالا به آمازون و تهیه ی کالای جایگزین اقدام می نماید. چنانچه به هر دلیلی تهیه ی کالای مورد نظر مشتری میسر نگردد ایگرد وجه پرداختی مشتری را عودت خواهد داد.
 • در صورت عدم اطلاع یا ناتوانی مشتری در استفاده صحیح از محصولات آرایشی، بهداشتی، مکمل های ورزشی، دارویی، بدنسازی و گیاهی، انواع قرص، انواع بذر و موارد مشابه و نتیجتا بروز خسارت نسبت به خود (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات، از کارافتادگی هر کدام از ارگان های بدن و ...)، تمامی مسئولیت ‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه ایگرد در این خصوص هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.
 • کاربران باید دقت کنند که محصولات دست دوم (Used) و بازسازی شده (Refurbished) شامل خدمات برگشت از فروش ایگرد نخواهند شد و در صورت هرگونه معیوبی یا دیرکرد در تحویل آن، ایگرد مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.