Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

purchase request

بهترین خرید از ایگرد

چه کالاهایی را از آمازون خرید کنیم؟

پیشنهاد ایگرد، خرید محصولات دارای تخفیف در آمازون، کالاهای خیلی جدید و ناموجود در ایران و نیز سایر کالاهایی که مشتریان می‌خواهند از اصل بودن آ‌ن‌ها مطمئن باشند. همچنین کسانی که علاقه‌مند به استفاده یا هدیه دادن کالاهای خاص هستند، می‌توانند خریدهای خوبی از آمازون داشته باشند.
البته به طور کلی می‌توان گفت کالاهایی که ارزش ارزی بالا و وزن کم دارند، برای خرید از سایت ایگرد مناسب هستند.

چرا گاهی اوقات، قیمت کالا در سایت ایگرد با سایر سایت‌ها متفاوت است؟

تفاوت قیمتی که شما مشاهده می‌کنید می‌تواند به این دلیل باشد که قیمت سایت ایگرد (در صورتی که وزن محصول صحیح باشد.) 100 درصد قطعی و نهایی بوده و تحت هیچ شرایطی مبلغی به آن اضافه نخواهد شد. به علاوه کلیه‌ی سفارشات ایگرد مشمول بیمه‌ی تحویل سلامت کالا به مشتریان عزیز هستند. همچنین تمامی محصولات از مبادی رسمی و قانونی واردات کالا ترخیص می‌شوند. 
کالاهایی که در بازار ایران موجود هستند، با استفاده از حمل ارزان قیمت زمینی و دریایی و به شکل عمده وارد کشور شده‌‌اند. در صورتی که کالاهای ایگرد به صورت تکی خریداری شده و با استفاده از حمل هوایی به ایران منتقل می‌شوند.

خرید از سایت آمازون به صرفه‌تر است یا ایبی؟

در هر دو سایت آمازون و ایبی، هم کالاهای نو و هم کالاهای غیرنو به فروش می‌رسند. از آن جایی که نمی‌توان گفت که قیمت یک کالا در کدام سایت ارزان‌تر است، برای خرید یک کالا پیشنهاد می‌شود که قیمت آن را در هر دو سایت بررسی نمایید.
شایان ذکر است که زمان تحویل کالا برای این دو سایت تقریبا یکسان است.