Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

تخفیف ۵۰۰ هزار تومانی
آمازون آلمان
آمازون آلمان

آمازون آلمان سومین شعبه آمازون است که در سال 1995 از آن رونمایی شد بعد از امازون آمریکا، امازون آلمان بیشترین محصولات را در سایت خود موجود دارد. شما می‌توانید توسط سایت ایگرد مستقیما از سایت آمازون آلمان هر محصولی که مدنظر دارید را ثبت و داخل ایران سفارش خود را دریافت کنید.

خرید چه محصولاتی از امازون آلمان پیشنهاد می‌شود؟

خرید محصولاتی از امازون آلمان پیشنهاد می‌شود که ساخت خود آلمان باشد مانند پوشاک و اکسسوری‌های برندهای آلمانی علاوه بر این خرید محصولات کمپانی‌های اروپایی که فقط در اروپا محصولاتشان را توزیع می‌کنند و ارسال به خارج از قاره اروپا ندارند نیز از امازون آلمان پیشنهاد می‌شود.

زمان تحویل سفارشات از آمازون آلمان چه مدت است؟

زمان تحویل کالای خریداری شده از آمازون چناچه فروشنده محصول در آلمان باشد بازه زمانی تحویل بین ۴۵ تا ۶۵ روز کاری (روزهای کاری در ایگرد شامل روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است) می‌باشد.

نحوه خرید از آمازون آلمان با ایگرد

برای خرید از آمازون آلمان کافیست به سایت امازون آلمان (www.amazon.de) مراجعه کنید ومحصول خود را در امازون آلمان جست و جو کنید پس از آن با بررسی دقیق مشخصات کالای خود لینک محصول مدنظر خود را کپی کنید و داخل کادر سفید رنگ سایت ایگرد قرار دهید و دکمه جست و جو را فشار دهید و در نهایت می توانید قیمت نهایی محصول خود را (در صورتی که وزن محصول مشخص و درست باشد) را مشاهده کنید و با اضافه کردن محصول به سبد خرید و پرداخت هزینه سفارش خود را ثبت کنید.