Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

 • قوانین بیمه پرایم ایگرد

  • ایگرد همواره در تلاش است تا با رفع نیازهای مشتریان، رضایت آن‌ها را جلب نماید. یکی از نیازمندی‌های کاربران ایگرد، اطمینان از سلامت کالاهای خریداری شده پس از دریافت آن و نیز در حین استفاده است. ایگرد از ابتدای فعالیت خود، همواره متعهد به تحویل کالای اصلی با شرایط کاملا سالم به مشتریان خود بوده است، بطوریکه در صورت وجود هرگونه نقص در کالای تحویل داده شده، محصول مرجوع گشته و هزینه آن به طور کامل عودت داده شده یا کالا مجددا برای مشتری تهیه شده است. در گام بعدی ایگرد، تضمین کارکرد کالا حین استفاده از آن را نیز مد نظر قرار داده است. لذا این امکان برای متقاضیان فراهم شده است تا با خرید بیمه‌ی پرایم ایگرد، طی 100 روز پس از دریافت کالا، از خدمات عودت وجه استفاده نمایند. بنابراین خدمات بیمه‌ی پرایم ایگرد شامل جبران کامل خرابی کالای خریداری‌شده پس از شروع استفاده بر اساس قوانین پیش رو می‌باشد. در ادامه شرایط و نحوه‌ی استفاده از این خدمات و همچنین کالاهای تحت پوشش این بیمه برای کاربران ایگرد تشریح شده است.

  • همانند روال کنونی سایت ایگرد، چنانچه پس از دریافت کالا، هرگونه ایراد یا مغایرتی نسبت به محصول سفارش داده شده ملاحظه کردید این موضوع می بایست طی 24 ساعت به صورت تلفنی به واحد خدمات پس از فروش ایگرد اطلاع داده شود.

  • امکان استفاده از گارانتی ذکر شده در سایت مرجع به دلیل عدم امکان مرجوعی کالا به کشور مبدا جهت تعویض و یا تعمیر آن در عمل وجود ندارد. از طرفی هزینه‌های ارسال کالا (رفت و برگشت) و ترخیص آن در کشور مبدا (ورود و خروج)، قاعدتا بیشتر از ارزش ذاتی کالا خواهد بود. لذا هیچ مبلغی بابت گارانتی سازنده‌ی کالا از خریدار دریافت نمی‌شود. لازم به ذکر است که بیمه‌ی پرایم ایگرد مختص این شرکت بوده و تمامی تعهدات آن بر عهده‌ی ایگرد می‌باشد.

  • زمان شروع این بیمه سه روز پس از رسیدن محصول به شرکت ایگرد است و کارت بیمه در زمان رسیدن کالا به دفتر ایران صادر خواهد شد.

  • بر اساس قوانین تجارت الکترونیک در ایران، اگر ایراد کالا یا مغایرت در آن، از روی بسته‌بندی یا جعبه‌ی محصول قابل تشخیص باشد، مشتری نمی‌بایست کالا را از بسته‌بندی اولیه (وکیوم، نایلون، جعبه اصلی) خارج نماید و بدیهی است در صورت هرگونه تغییر در بسته‌بندی یا ماهیت کالا، عودت کالا به ایگرد میسر نیست.

  • هر کاربر می‌تواند صرفا یک بار از خدمات بیمه‌ی پرایم ایگرد در مدت زمان آن استفاده نماید.

  • می‌بایست از برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته‌بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن پرهیز شود. در غیر این صورت امکان مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت.

  • عکس محصولات در سایت ایگرد، جهت آشنایی کاربر با کالا است و از آنجا که ممکن است در پاره‌ای از جزییات (مثل رنگ یا طرح بسته بندی محصول) با کالای اصلی تفاوت‌هایی جزئی داشته باشد، به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت آمازون (لینک ثبت شده توسط مشتری) است.

  • بیمه‌ی پرایم ایگرد، اشکال‌های فنی و‏‏‌ ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

  • پس از تایید برگشت از فروش توسط ایگرد، وجه مشتری طی ۳ الی ۷ روز کاری به حساب بانکی وی (از طریق شماره شبا) واریز خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم تطابق حساب بانکی اعلامی با نام مشتری عودت وجه انجام نخواهد شد و تاخیر ایجاد شده به عهده ی مشتری است.

  • برخی از محصولات الکترونیکی که در سایت آمازون به فروش می‌رسد با ولتاژهای خاصی (مانند 110 یا 130 ولت) کار می‌کنند و اگر آن‌ها را به برق شهری ایران (با ولتاژ 220 ولت) متصل نمایید، موجب سوختن دستگاه می‌شود. لذا کلیه عواقب اتصال محصولات برقی با ولتاژهایی به غیر از آنچه روی محصول یا بسته‌بندی محصول درج شده باشد به عهده مشتری است و خرابی و سوختگی به دلایل فوق، شامل بیمه‌ی پرایم ایگرد نمی‌شود.

  • ملاک تشخیص برای وجود ایراد در محصولات، نظر کارشناسان خدمات پس از فروش و قوانین برگشت از فروش و بیمه‌ی پرایم ایگرد می‌باشد. ایگرد پس از حداکثر 7 روز کاری بعد از دریافت کالا از مشتری، نتیجه‌ی بررسی‌های کارشناسی را به مشتری اعلام خواهد کرد.

  • بیمه‌ی پرایم ایگرد شامل ضربه، ضایعه‌ی فیزیکی، نفوذ آب، نفوذ رطوبت، نفوذ مواد پاک کننده، نوسانات برق در حین استفاده، آثار سوختگی، نفوذ گرد و غبار به محصول، استفاده از ولتاژ غیرمجاز، حوادث طبیعی مثل سیل و رعد و برق نمی‌باشد.

  • استفاده از بیمه‌ی پرایم ایگرد صرفا برای کالای خریداری شده است و لوازم جانبی و سایر متعلقات آن (همچون باتری، شارژر، جعبه، محافظ، کابل‌ها و ...) شامل این بیمه نخواهد شد.

  • ارسال کالا به واحد خدمات پس از فروش ایگرد صرفا باید همراه با کارت بیمه‌ی پرایم و جعبه‌ی کالا باشد. بدیهی است در صورت عدم وجود هر کدام از موارد مذکور، استفاده از بیمه‌ی پرایم ایگرد میسر نخواهد بود. بدیهی است در صورت عدم تطابق اطلاعات کالا با موارد درج شده در کارت بیمه، هیچ گونه خدمتی به مشتری ارائه نخواهد شد.

  • ایگرد هیچ گونه تضمینی در مورد محل ساخت، کشور سازنده و کیفیت ساخت‌ کالاهای خریداری شده ندارد و صرفا اصالت کالای خریداری شده را تضمین می‌کند.

  • امکان خرید بیمه‌ی پرایم ایگرد برای کالاهایی که ارزش دلاری آن‌ها در سایت مرجع زیر 20 دلار امریکا است، وجود ندارد.

  • کالاهایی که دارای بیمه‌ی پرایم ایگرد هستند به هیچ عنوان نباید به تعمیرگاه و یا افراد متفرقه و یا حتی نمایندگی رسمی یا غیررسمی کالا در ایران ارجاع شود. بدیهی است هر گونه آثار تعمیر و یا مخدوش کردن لیبل‌ها و هولوگرام کالا منجر به ابطال بیمه‌ی پرایم ایگرد خواهد شد.

  • استفاده‌ی غلط یا نامتعارف از کالاها (همچون استفاده‌ی ماینینگ از کارت گرافیک‌های مخصوص بازی) منجر به ابطال بیمه‌ی پرایم ایگرد خواهد شد و تشخیص این امر بر عهده‌ی کارشناسان خدمات پس از فروش ایگرد است. به مشتریان گرامی توصیه می‌شود تا بر اساس مندرجات دفترچه‌ی راهنمای کالا و توضیحات صفحه‌ی محصول در سایت مرجع از کالا استفاده نمایند.

  • ایگرد هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیره شده بر روی کالای الکترونیکی نخواهد داشت و کاربر موظف است قبل از ارسال کالا به واحد خدمات پس از فروش، اطلاعات خود را از روی آن پاک کند.

  • هرگونه امور نرم‌افزاری (شامل نصب ویندوز و سایر نرم‌افزارها، نصب آنتی ویروس، بازیابی اطلاعات و ...) برای کالاهای الکترونیکی در حوزه‌ی این بیمه نمی‌باشد. همچنین در صورت تشخیص استفاده‌ی نادرست از نرم‌افزارهای دستگاه‌های الکترونیکی و یا ویروس‌های رایانه‌ای، این قبیل کالاها از بیمه‌ی پرایم ایگرد خارج می‌شوند.

  • ویژگی‌های درج شده برای هر محصول (مانند محصولات آرایشی و بهداشتی) در سایت آمازون، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره تخصصی ندارد. خریدار می‌بایست در صورت تمایل قبل از اقدام برای خرید کالا نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص معتمد اقدام نماید. همچنین ایگرد مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات درج شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالا می‌باشد.

  • بیمه‌ی پرایم ایگرد برای کفش و پوشاک تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که این محصولات دچار رنگ پریدگی حاصل از استفاده (و نه شستشو با مواد پاک کننده‌ی غیراستاندارد) و پوسیدگی در این مدت باشد.

  • پس از بررسی کالای مرجوعی توسط واحد خدمات پس از فروش ایگرد، در صورتی که کالا خارج از ضوابط ایگرد مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، مجددا برای مشتری ارسال می‌گردد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل گرفتن کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه در انبار ایگرد نگهداری می شود و پس از اتمام این مهلت، ایگرد در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن مسئولیتی نخواهد داشت.

  • ایگرد اعلام می‌نماید که واحد پولی این فروشگاه، ریال رایج ایران است و در صورت احراز شرایط استفاده از بیمه‌ی پرایم، صرفا کل وجه ریالی واریز شده توسط مشتری در زمان خرید کالا مسترد خواهد شد.

  • برای ارجاع کالا به واحد خدمات پس از فروش ایگرد، لطفا از قبل هماهنگی‌های لازم را انجام دهید و بدون اطلاع شرکت به هیچ عنوان کالا را به ایگرد ارسال نکنید. بدیهی است عواقب آسیب احتمالی کالاهای ارسال شده بدون هماهنگی قبلی بر عهده‌ی ارسال‌کننده است و ایگرد هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

  • تمامی هزینه‌های ارسال کالا و عودت آن به مشتری در صورت احراز و یا حتی عدم احراز شرایط استفاده از بیمه‌ی پرایم بر عهده‌ی شرکت ایگرد است و نیاز به پرداخت هیچ گونه وجهی از طرف مشتری نیست.

  • با توجه به این که سفارشات مشتریان ایگرد از سایت‌های خارجی به صورت انبوه به ایران ارسال می‌شود، ممکن است جلد، جعبه، کاور و بسته‌بندی برخی از محصولات با آسیب دیدگی مواجه شوند که این موارد شامل استفاده از بیمه‌ی پرایم ایگرد نیست. همچنین کلیه‌ی کالاهای خریداری شده از ایگرد پس از بسته‌بندی مجدد به مشتری ارسال می‌شود. لذا بسته‌بندی محصولاتی که دریافت می‌کنید، بسته‌بندی منحصر به فرد ایگرد است.

  • چنانچه ثبت سفارش کالا در سایت آمازون توسط واحد فروش ایگرد به درستی انجام شده باشد و فروشنده، کالای دیگری را به اشتباه ارسال کند، ایگرد مسئولیت این اشتباه آمازون را به عهده می‌گیرد. بنابراین نسبت به تهیه‌ی کالای جایگزین اقدام می‌نماید. چنانچه به هر دلیلی تهیه‌ی کالای مورد نظر مشتری میسر نگردد ایگرد وجه پرداختی مشتری را عودت خواهد داد.

  • از آنجایی که در سایت ایگرد کاربران، انتخاب کننده‌ی محصولات هستند و ایگرد هیچ گونه نظر مشورتی و تخصصی در مورد انتخاب و نحوه‌ی استفاده از محصولات ندارد، در صورت عدم اطلاع یا ناتوانی مشتری در استفاده صحیح از محصولات آرایشی، بهداشتی و نتیجتا بروز خسارت احتمالی نسبت به خود (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات، از کارافتادگی هر کدام از ارگان های بدن و ...)، تمامی مسئولیت‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه ایگرد در این خصوص هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

  • شما می‌توانید جهت استفاده از این خدمات، از روش‌های زیر اقدام نمایید: الف) ارتباط از طریق پست الکترونیک به آدرس [email protected] ب) ارسال تیکت با عنوان خدمات بیمه پرایم ایگرد ج) تماس با واحد خدمات پس از فروش ایگرد به شماره 22572834-021

  • چنانچه مشتری قصد استفاده از بیمه پرایم ایگرد را داشته باشد، می‌بایست ابتدا عکس، فیلم و توضیحاتی در مورد کالا و ایرادی که دارد تهیه نموده و به واحد خدمات پس از فروش ایگرد ارسال نماید. سپس در صورت ارسال کالا به دفتر ایگرد نهایتا پس از 10 روز کاری، نتیجه‌ی بررسی کارشناسان فنی ایگرد اعلام شده و در صورت تایید دارا بودن شرایط بیمه پرایم، وجه مشتری عودت داده خواهد شد.

 • قوانین حمل اکسپرس ایگرد

  • زمان‌های تحویل سفارشات اکسپرس سایت ایگرد به این شرح می‌باشند: سایت‌های آمازون و ایبی آمریکا و نیز سایر سایت‌های آمریکایی: 20 تا 30 روز کاری. سایت‌های آمازون‌ها و ایبی‌های آلمان و انگلستان و نیز سایر سایت‌های اروپایی: 25 تا 35 روز کاری. سایت‌های آمازون‌های امارات و ترکیه و سایر سایت‌های این دو کشور: 10 تا 20 روز کاری. سایت علی‌اکسپرس و سایر سایت‌های چینی: 30 تا 40 روز کاری.

  • زمان‌های تحویل فوق‌الذکر از روز رسیدن کالا به دفتر ایگرد در کشور سایت مبدأ محاسبه می‌گردند.