چگونه تخفیفات طلایی بلک فرایدی 2021 را از دست ندهیم؟

بلک فرایدی (جمعه سیاه) بزرگترین روز حراجی در دنیاست که معروف‌ترین وبسایت‌ها و برند‌های جهانی محصولات خود را با تخفیفات هیجان‌انگیزی بین 20 تا 80 درصد ارائه می‌دهند. بلک فرایدی هرساله آخرین جمعه ماه نوامبر برگزار می‌شود. و بلک فرایدی 2021/1400 در تاریخ 26 نوامبر مورخ 5 آذر ماه در روز جمعه به مدت 24 ساعت برگزار می‌شود. از 8:30 صبح جمعه تا 8:30 صبح شنبه ادامه دارد. در پست قبلی به تعدادی از سوالات متداول در خصوص جمعه سیاه پاسخ دادیم در ادامه این مطلب با ما ایگرد همراه باشید تا نحوه چگونگی تخفیفات بلک فرایدی مطلع شویم.

محصولات دارای تخفیف بلک فرایدی چه کالاهایی هستند؟

طیف محصولات تخفیف دار در آمازون بسیار متنوع هست و برند ها متفاوتی برای محصولاتشان تخفیف در نظر میگیرند ولی عموما محصولاتی مانند عطر و لوازم بهداشتی در آمازون امارات و محصولاتی مانند ساعت، لوازم الکترونیکی، قلم نوری ها، پوشاک، کفش و اکسسوری های مختلفی در سایت آمازون دارای تخفیفات خوبی هستند.

چطور تخفیفات هیجان انگیز بلک فرایدی را از دست ندهیم؟

همانطور که می‌دانید تخفیفات بلک فرایدی ساعتی و بسیار محدود هستند و حتی موجودی آن‌ها به زودی تمام می‌شود به همین دلیل در این 24 ساعت باید به خوبی محصولاتی که مدنظر دارید را بررسی کنید تا این تخفیفات را از دست ندهید.

آموزش مرحله به مرحله اطلاع از محصولات تخفیف خورده

برای از دست ندادن محصولات تخفیف خورده شما می‌توانید از چهار روش مطلع شوید که آیا محصولی که قصد خرید آن را دارید، در روز بلک فرایدی شامل تخفیف شده است یا خیر؟

روش اول ( جست و جو محصول مدنظر در سایت آمازون): برای اینکار کافیست ابتدا وارد یکی از سایت‌های آمازونی که قصد خرید از آن را دارید، شوید و محصول مد نظر خود را در وبسایت آمازون جست و جو کنید. اگر محصول شما شامل تخفیف شده باشد در سایت آمازون مشخص است که قیمت قبلی آن چه مقدار بوده است و با تخفیف بلک فرایدی قیمت فعلی آن چه مقدار شده است.

بعد از آن با کپی کردن لینک محصول و قرار دادن لینک در سایت ایگرد می‌توانید قیمت نهایی محصول را مشاهده کنید. (قابل ذکر است که تخفیف تمامی محصولات در قیمت نهایی سایت ایگرد لحاظ می‌شود.)

روش دوم (بررسی صفحه بلک فرایدی در سایت آمازون): روش دیگر برای اطلاع از محصولات تخفیف خورده می‌توانید به صفحه بلک فرایدی مراجعه کنید و به صورت دسته بندی شده کالاهای دارای تخفیف را مشاهده کنید و کپی کردن لینک محصول و قرار دادن لینک در سایت ایگرد می‌توانید قیمت نهایی محصول را مشاهده کنید. (قابل ذکر است که تخفیف تمامی محصولات در قیمت نهایی سایت ایگرد لحاظ می‌شود.)

روش سوم (مشاهده صفحه بلک فرایدی در وبسایت ایگرد):  شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ایگرد در بخش بلک فرایدی می‌توانید بخشی از تخفیفات طلایی جمعه سیاه را به صورت دسته بندی شده مشاهده کنید.

روش چهارم (روشن کردن نوتیفیکیشن پیج اینستاگرام): و در آخر ما در پیج اینستاگرام تعدادی از محصولاتی که تخفیفات خوبی دارند را به صورت لحظه‌ای استوری می‌کنیم با مراجعه به صفحه اینستاگرام ایگرد و روشن کردن نوتیفیکیشن استوری‌ها طبق عکس زیر می‌توانید تخفیفات طلایی را از دست ندهید.

ارسال پاسخ

نظر شما بعد از تایید ادمین نمایش داده می شود.