معرفی کیندل کتابخوان اختصاصی آمازون

کتاب خوان ها وسیله هایی الکترونیکی هستند که به صورت ویژه برای خواندن کتاب و انواع متون استفاده می شوند. برای استفاده از این وسیله باید یک کتاب خوان حرفه ای باشید و به اصطلاح مانوس به مطالعه باشید. کتاب خوان ها با تبلت فرق دارند و اگر صفحات رنگی و پر زرق و برق اینترنت برای شما جذاب هستند، ممکن است استفاده از یک کتاب خوان برای شما کسل کننده باشد؛ ولی با همه این تفاصیل کتاب خوان ها مزایایی دارند که برای اهل مطالعه بسیار جذاب هستند و به طور خلاصه در ذیل آمده اند.

از بین کتابخوان هایی که در بازار وجود دارند ما به شما کتابخوان شرکت آمازون را معرفی و توصیه می کنیم. این کتابخوان از بهترین کتابخوان های الکترونیکی ازبرندهای بزرگ جهان است. این کتابخوان با نمایشگر لمسی که دارد دایره وسیعی از امکانات مربوط به کتابخوانی را به همراه قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

اگر در پی یادگیری زبان انگلیسی هستید یا می خواهید فرزند خود را به کتابخوانی تشویق کنید، کتابخوان آمازون امکانات بی رقیب و بی نظیری در اختیارتان قرار داده و البته به همراهش نیز دیکشنریهای زبانهای فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و … به صورت رایگان از کتابخانه آمازون قابل دانلود هستند.

ویژگی ها و مشخصات کیندل

شاید برای شما جالب باشد تا از قابلیت ها و مزایای بی نظیر این کتابخوان مطلع باشید. هر بار که چشم ها از صفحه ای روشن به محیطی تاریک تر نگاه می کنند، مردمک چشم تغییراندازه می دهد تا با نور محیط جدید سازگار شود که باعث خستگی شدید چشم می شود. در کتاب خوان آمازون نمایشگر به همان روشنی است که همه چیز دیگر در اتاق روشن است، و این باعث می شود تا از خستگی چشم جلوگیری شود.

کتابخوان آمازون بسیار سبک است و در حدود 200 گرم وزن دارد که از اکثر کتاب های چاپی بازار سبک تر است و به راحتی می توانید آن را در دست گرفته و مطالعه طولانی مدت داشته باشید. تکنولوژی ذرات واقعی جوهر باعث شده است که شما متونی واضح دقیقا به همان شکل که در کاغذ چاپ شده است را ببینید و البته بخش های سفید و سیاه یکنواخت هستند تا حداکثر کیفیت را در دسترس شما قرار دهند.

از بهترین مزایای کتابخوان ها نسبت به تبلت و دیگر رقیبان عمر باطری آن است. در واقع کتابخوان آمازون در هنگامی که صفحه ثابت باشد مصرف باطری ندارد و تکنولوژی ذرات جوهر باعث این ویژگی خارق العاده شده و در نتیجه آن عمر باطری کتابخوان آمازون به چند هفته می رسد؛ این عمر زیاد باطری بسیار برای مسافرت های طولانی مفید است و خواننده کتاب را از همراه داشتن شارژر و دیگر ملحقات بی نیاز می کند.

با امکاناتی که برای ویرایش متن و حاشیه نویسی بر کتاب طراحی شده است شما می توانید یادداشتهایی به کتابتان اضافه کنید که قابل ویرایش هستند و حتی می توانید آنها را به کامپیوترتان منتقل کنید. قسمتهای های لایت شده و نقل قولهای معنی دار را در فیسبوک، توییتر و گودریدز به اشتراک بگذارید وهمچنین متنهایی که سایر کاربران بیشتر های لایت کرده اند را ببینید.

مزایای خرید کیندل

کتابخوان آمازون به صورت عمدی فقط یک کتابخوان طراحی شده است تا بدون اعلان های مزاحم و دیگر مشکلات ناشی از اینترنت که تمرکز بر روی مطالعه را بهم می زنند، بتوانید به مطالعه بپردازید و خیالتان از این مزاحمان همیشگی اینترنت راحت باشد.کتابخوان برای مطالعه طراحی شده، و این برای بچه یعنی حواس پرتی کمتر و بدین ترتیب بچه ها می توانند کلمات را در دیکشنری جستجو کنند و کلمات جدید بیاموزند، و برای مطالعه راحتتر اندازه قلم را افزایش دهند. بچه ها می توانند از هزاران کتاب و کتاب های کتابخانه ها نیز استفاده کنند و بدون زحمت حمل کتاب های مختلف، همه موارد مورد علاقه خود را در کتابخوان به همراه داشته باشند.

ظرفیت بالای کتابخوان آمازون باعث شده تا بتوانید چندهزار جلد کتاب را با خود حمل کنید و با استفاده از امکانات بی نظیر کتابخوان آمازون از به هم ریختگی و آشفتگی آنها جلوگیری کنید. جستجوی هوشمند با استفاده از  دیکشنری آکسفرد به همراه  X-Ray و ویکیپدیا امکان دسترسی به تعاریف، معانی، تنظیمات و منابع دیگر را بدون ترک صفحه یا گم کردن متنی که می خوانید را در اختیار شما قرار می دهد.

 با یک نگاه ببینید چقدر تا پایان فصل یا کتاب زمان نیاز دارید. زمان مطالعه بصورت شخصی با توجه به سرعت مطالعه شما محاسبه می شود و به مرور زمان با سرعت و عادتهای کتاب خوانی شما تغییر می کند. همه این امکانات را در یک کتابخوان حرفه ای محصول شرکت آمازون به همراه خود خواهید داشت و از مطالعه لذت وافر خواهید برد. خرید آنلاین از آمازون را تجربه کنید و بهترین ها را برای مطالعه انتخاب کنید.

ارسال پاسخ

نظر شما بعد از تایید ادمین نمایش داده می شود.