بهترین برد گیم‌های سال 2019

از بازی‌های کارتی گرفته تا بازی‌های ماجراجویانه که هر شخص نقشی دارد، لیست پیش رو شامل بهترین بازی‌های سال 2019 است که نباید آن‌ها را از دست بدهید. بازی‌های رومیزی در بهترین حالت خود به سر می‌برد و در این مقاله بهترین بوردگیم‌های سال 2019 انتخاب شده‌اند که می‌توانید از بازی کردن آن‌ها لذت ببرید. مهم نیست با دوستان، خانواده یا تنها بازی می‌کنید؛ در این لیست حتما بازی مناسبی برای خود پیدا خواهید کرد.

ما مطمئن هستیم بازی‌هایی که در این لیست گرد آورده‌ایم برای هر مناسبت و هر زمانی مناسب هستند. مهمان دارید و می‌خواهید تایم خوبی را کنار هم بگذرانید؟ بازی «شب نهایی گرگینه» بهترین انتخاب است. بازیکن حرفه‌ای هستید؟ «هرج و مرج» یا «خیانت در خانه‌ای بر روی تپه» را امتحان کنید. این بازی‌ها همگی به شدت اعتیادآور هستند و محال است با یک بار استفاده کردن از آن‌ها سیر شوید. بهرحال یک بوردگیم خوب باید اینطور باشد که چند هفته شمارا درگیر خودش کند.

هرج و مرج

نجات دنیا، درمان هر بیماری

تعداد افراد مناسب برای بازی: 2 تا 4 نفر | درجه بازی: سخت | زمان آماده‌سازی: 5 دقیقه | زمان بازی: 30 تا 60 دقیقه | سن مناسب: بالای 10 سال

  1. بهترین گزینه‌ برای استراتژی تیمی

  1. حس تعلیق و هیجان بالا

  1. چالش برانگیز

دلایل زیادی وجود دارد که چرا هرج و مرج یک بازی کلاسیک دوست داشتنی است. در این بازی شما باید به جهان دربرابر شیوع یک بیماری کمک کنید. کلید پیروزی تیم شما در ارتباط برقرار کردن مناسب، اولویت‌بندی تهدیدات، برنامه ریزی و حفظ خونسردی بخاطر هیجان بالای بازی است.

هدف بازی ساده است شما باید برای درمان هر بیماری پنج کارت از یک رنگ خاص مخصوص آن جمع آوری کنید. در هر دور بازی نیز یک عفونت و بیماری جدید پدید می‌آید که در یکی از خانه‌های بازی قرار می‌گیرد. اگر بیشتر از سه کارت مربوط به عفونت در یک خانه جمع شود؛ بیماری می‌تواند به خانه‌های اطراف شیوع پیدا کند. چیزی که کار را برای شما سخت‌تر می‌کند اثر دومینویی بیماری هاست، با رو شدن کارت های اپیدمی، عفونت‌ها وضع بدتری پیدا و سریع شروع به رشد می‌کنند. شما یا می‌توانید 5 کارت جمع کنید تا بیماری را درمان کنید یا با هر کارت مخصوص خود درجه‌ی وخامت عفونت مربوطه را کاهش دهید تا به دیگر خانه‌ها سرایت نکند. انتخاب با شماست!

همه‌ی این هیجانات و تعلیقات باعث می‌شود هرج و مرج از آن دسته بازی‌هایی باشد که مشتاق به ادامه‌دادن آن باشید و چندین و جندین بار آن را بازی کنید. رویکرد بازی تیمی هرج و مرج نیز یکی دیگر از مزیت‌های آن است که می‌توانید به راحتی در هر جمعی از آن لذت ببرید و با همکاری یکدیگر بیماری‌ها را نابود کنید.

شب نهایی گرگینه

ایده‌آل برای مهمانی‌ها – یک بازی سریع از جنس سوء ظن و قتل‌های خشن

 تعداد افراد مناسب برای بازی: 3 تا 10 نفر | درجه بازی: معمولی | زمان آماده‌سازی: 2 دقیقه | زمان بازی: 10 دقیقه | سن مناسب: بالای 8 سال

  1. اپلیکیشن رایگان برای راه‌اندازی جریان بازی

  1. جذاب و اعتیادآور

  1. هیجان انگیز به دلیل تقلب و فریب زیاد در بازی

وجود تقلب و فریب در نحوه‌ی بازی شب نهایی گرگینه آن را به یک رقابت هیجان انگیز تبدیل می‌کند. هر بازیکن به صورت تصادفی از مجموعه کارت‌های بازی یک نقش از بین ساکنان روستا را برای خود انتخاب می‌کند که شامل نقش گرگینه نیز می‌شود. در طول یک شب هریک از بازیکنان با توجه به نقش‌هایشان می‌توانند حرکت منحصر به فرد خود را به صورت مخفیانه انجام دهند و هدف غایی در این بازی این است که شخصیت هیولا را پیدا کنند. همانطور  که نقش پیشگو در هر دور این بازی می‌تواند کارت یک بازیکن دلخواه را رو کنند و نقش او را متوجه شود، آشوبگر نیز می‌تواند در حرکت خود کارت بازیکنان را باهم عوض کند تا حدس نقش افراد در این بازی سخت‌تر شود.

لذت این بازی در انتخاب، تصمیم‌گیری و قضاوت براساس دلایل منطقی یا احساسات شخصی است. در هر دور بازی که ده دقیقه طول می‌کشد باید تصمیم گرفته شود چه بازیکنی از دور کنار برود بنابراین دلایل منطقی پیدا کنید تا از خود دفاع و از حکم اعدام نقش خود جلوگیری کنید. این بازی مناسب جمع‌های بزرگ است و ماهیت تقلبی که در یک شب گرگینه نهفته است باعث می‌شود نتوانید حین بازی به هیچکس، حتی دوستانتان، اعتماد کنید بعد از پایان بازی ممکن است از اینکه شخصیت گرگینه تا چه حد توانسته است شما را گمراه کند شگفت زده شوید.

سقوط

مناسب برای کسانی که می‌خواهند بازی‌های کامپیوتری و موبایل را رها کنند اما همان حس و هیجان را داشته باشند

تعداد افراد مناسب برای بازی: 1 تا 4 نفر | درجه بازی: سخت | زمان آماده‌سازی: 10 دقیقه | زمان بازی: 120 دقیقه | سن مناسب: بالای 14 سال

  1. بسیار شبیه بازی رایانه‌ای آن

  1. تنوع در انتخاب روش بازی

  1. زمان بازی طولانی

اگر می‌خواهید بازی سقوط را به صورت آفلاین انجام دهید و از سقوط 76 نیز نا امید شده‌اید، این بازی بهترین انتخاب برای شماست. سناریوی بازی الهام گرفته شده از بازی رایانه‌ای سقوط 3 و 4 است که این هیجان این بازی را نزدیک به استرس و تعلیق بازی اصلی می‌کند. در نقشه جستجو کنید، پایگاه‌های خود را بسازید و در تکمیل دیگر جزئیات بازی سریع باشید. در طراحی این بازی به جزئیات توجه بسیاری شده است و از توضیحات کارت‌ها گرفته تا خانه‌های بازی همه از بازی سقوط اصلی برداشت شده‌اند. تقریبا دوساعت طول می‌کشد تا بازی تمام شود و این زمانی طولانی است پس اگر صرفا برای یک دورهمی کوچک جمع شده‌اید و می‌خواهید سرگرمی کوچکی داشته باشید، شاید انتخاب یک بازی ساده‌تر گزینه‌ی بهتری باشد اما اگر وقت آزاد زیادی دارید و عاشق بازی هستید بهترین کار این است که سقوط را جلو بیاورید و بازی کنید.

ایگرد

شما میتونین این برد گیم های جذاب و پرطرفدار را از طریق سایت ایگرد خریداری کنید و اوقات خوشی را کنار دوستان اعضای خانواده فراهم کنید.

ارسال پاسخ

نظر شما بعد از تایید ادمین نمایش داده می شود.