با amazon choice- amazon best seller – today deals آشنا شوید

اگر از خریداران سایت آمازون باشید و به منظور خرید به این سایت سری زده باشید، حتما متوجه تنوع بالای محصولات شده اید. آن هم محصولات مشابهی که تنها در ویژگی های کوچکی متفاوت اند یا محصولاتی کاملا یکسان که تنها در نام برند با هم فرق می کنند. این تنوع برای سایت بزرگی همچون آمازون که در عرصه تجارت اینترنتی، سرآمدترین فروشگاه است، جای تعجب ندارد. ولی واقعا انتخاب در این فضا، وقتی برند خاصی در نظر نداشته باشید، گیج کننده و سخت نیست؟ در این مقاله به ابزاری در سایت آمازون، مانند  amazon choice، today deals و amazon best sellers اشاره می کنیم که ما را در انتخاب محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب کمک می کنند.

Amazon choice در آمازون

با بررسی کردن موارد مختلف، وقتی به دنبال محصول مورد نظرتان می گردید، ممکن است یکی از آنها  علامتی را در کنار خودشان داشته باشند. نشان” amazon choice” در کنار یکی از گزینه های معرض انتخاب، توجه شما را به خودش جلب می کند. این که این گزینه به طور شانسی و اتوماتیک و رندوم یا با انتخاب عمدی و اعمال تنظیمات دستی، از طرف آمازون کنار یک محصول قرار گرفته باشد، عادی نیست. چرا که آمازون بازاری است برای تمامی بازارها و از هر فروش سود خواهد کرد.

جلب رضایت مشتریان از بزرگ ترین اهداف آمازون است و آمازون با احتمال یک انتخاب نادرست، اعتبار خود را زیر سؤال نخواهد برد. این یک راز در آمازون است. این که چگونه این گزینه کنار محصولی قرار می گیرید. رازی که باعث می شود فروشندگان به چالش بیافتند و برای داشتن این گزینه در کنار محصولشان تلاش کنند و از این طریق نیز بر فروششان بیفزایند.

ولی amazon choice  برای خریداران مانند یک راز عمل نمی کند و برعکس فروشندگان، آنها را به چالش نخواهد انداخت. چرا که آنها را از چالش می رهاند و به خرید مطمئن تری دعوت خواهد کرد. خریدار وقتی این گزینه را کنار محصولی ببیند،  آن را شبیه تمبر تاییدی در نظر می گیرد که می تواند بر آن تکیه و اعتماد کند. چرا که amazon choice  ظاهرا، به خرید و بررسی محصول توسط دیگر خریداران تکیه دارد. دقیقا شبیه این که کسی بگوید من این گوشی را خریده ام و کیفیتش همانی هست که باید باشد و از خرید آن پشیمان نیستم و راضی ام.

مطمئنا وقتی از دهان خریداری تایید محصولی را بشنوید تاثیر بیشتری می گیرید و انتخاب مطمئن تری می کنید تا وقتی تعریف محصول را از دهان فروشنده بشنوید. جالب توجه این که برای هر محصول تنها یک انتخاب آمازون وجود دارد و البته امکان این وجود دارد که گاهی این گزینه جلوی بهترین محصول قرار نگیرد. فاکتور انتخاب آمازون برای فروشنده ها همیشه مبهم بوده است.

Today deals در سایت آمازون

Today deals یا معاملات امروز، به یک سری معاملات در سایت آمازون اشاره می کند که در آن روز با تخفیف به مشتری ها ارائه می شود و مشتریان می توانند با پرداخت مبلغ کمتری از مبلغ اصلی، این محصول را بخرند و سود کنند. این آیتم را می توان هنگام بررسی محصولات کنار آنها ببینید یا وقتی صرفا به دنبال اجناس تخفیفی هستید به قسمت today desals در سایت آمازون بروید و همه ی تخفیفات آن روز را مشاهده کنید.

در بین تخفیفات، تخفیفی به نام تخفیف رعد و برق (lighting deals) وجود دارد که یک سری از تخفیفات را با داشتن کوپن و برای مدت زمان محدودی ارائه می­کند. این زمان بعد از اتمام موجودی محصول یا پایان یافتن کوپن و زمان محدود، به پایان می رسد و وقتی تمامی کوپن های تخفیف به وسیله دیگر مشتری ها رزرو می شود گزینه join with list در کنار محصول فعال می شود.  برای پیدا کردن تخفیفات رعد و برق می توانید به صفحه today deals مراجعه کنید.

Best sellers amazon چیست؟

اگر بخواهید به گزینه amazon choice اکتفا نکنید و لیستی از بهترین محصولات و پرفروش­ترین فروشندگان را داشته باشید، می توانید به گزینه amazon best sellers مراجعه کنید. این لیست که به طور ساعتی به روزرسانی می شود، 100 فروشنده محبوب و پرفروش را برای شما به نمایش می گذارد. این محاسبه بر عکس amazon choice که معلوم نیست چه معیاری برای قرار گرفتنش در کنار محصولات وجود دارد و چگونه و از چه نظر کیفیت را بررسی خواهد کرد، لیست فروشندگانی را به نمایش گذاشته که بیشترین فروش را داشته اند و به نظرات کاربران اهمیتی نمی دهد.

ارسال پاسخ

نظر شما بعد از تایید ادمین نمایش داده می شود.