در حال دریافت اطلاعات...

صادرات با ایگرد

با فیجت‌های ضداسترس برای همیشه با اضطراب خداحافظی کنید!

امروزه با توجه شرایط موجود در دنیا اکثر افراد روزانه با استرس و اضطراب درگیر هستند و اشخاص بسیار کمی بدون اضطراب و نگرانی زندگی می‌کنند. همانطور که می‌دانید داشتن اضطراب در طولانی مدت و رفع نکردن آن اثرات بسیار مخربی بر روی سلامت جسم و روان می‌گذارد. اما امروزه با رشد و توسعه تکنولوژی و تحقیقات علمی زیادی که در زمینه استرس، رفع و کاهش آن شده است، اسباب بازی و گجت‌هایی تولید و روانه بازار شده اند که در کاهش استرس و افزایش تمرکز در کودکان بیش فعال عملکرد بسیار خوبی داشته اند این اسباب بازی‌ها که امروزه بسیار پرطرفدار هستند چه در بین کودکان و چه در بین بزرگسالان فیجت نام دارند. در پست امروز قصد داریم درباره فیجت‌ها، کاربرد فیجت، انواع فیجت و فیجت‌های ترند روز دنیا صحبت کنیم. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

فیجت چیست؟

قبل از اینکه به انواع و کاربرد فیجت‌ها بپردازیم اول از همه باید بررسی کنیم که فیجت‌ها چیست؟ در واقع فیجت نوعی اسباب‌بازی برای رده‌های سنی مختلف است. این وسیله نوعی گجت است که برای سرگرمی و رفع استرس به‌کار می‌رود. روانشناسان معتقدند که فیجت‌ها می‌توانند باعث کاهش اضطراب بزرگ‌سالان هم شوند. درواقع می‌توان گفت این وسایل سرگرمی به طرز فوق‌العاده‌ای فشار عصبی را برطرف می‌کند. معمولاً این نوع گجت ها حالت چندکاره دارند و به طرز عجیبی می‌توانند باعث سرگرمی افراد شوند. در ادامه این مطلب به خصوصیات بیشتر فیجت ها خواهیم پرداخت.

فیجت‌ها چگونه استرس و اضطراب را از بین می‌برند؟

عموما نمود بیرونی اضطراب در افراد مضطرب یکسان هست. این دسته از افراد عموما هنگام اضطراب، بی‌قراری، بی‌حوصلگی یا عصبی‌بودن شروع با جویدن ناخن، بازی با دسته کلید، گوشی یا یک وسیله می‌کنند یا اینکه پاهایشان را به صورت عصبی تکان می‌دهند. با کمک فیجت‌ها شما می‌توانید بر روی اختلال عصبی خود تسلط پیدا کنید، به آرامش درونی برسید و حواس خود را مسائل مضطرب کننده پرت کنند. همچنین روانشناسان می‌گویند که کودکان مضطرب و کم‌حوصله هم می‌توانند توسط بازی کردن با نمونه‌ای از فیجت ها میزان تمرکز خود را افزایش دهند.

با انواع فیجت‌ها آشنا شویم

حال که با فیجت و کاربرد آن آشنا شدیم، در ادامه با ما همراه باشید تا انواع فیجت‌هایی که برای کاهش استرس مناسب هستند آشنا شویم. به صورت کلی امروزه طیف وسیعی از اسباب‌بازی‌ها در انواع مختلف برای رفع اضطراب بوجود آمده است که دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد علاوه بر این قیمت فیجت‌ها بسیار مناسب است و شما می‌توانید مدل‌های مختلفی را امتحان کنید تا آنچه که مناسب شما هست را پیدا کنید. از انواع فیجت‌ها می‌توان به مدل‌های اسپینر، توپ‌های ضد استرس، خمیر‌های پوتی، فیجت کیوب، پاپت و.. می‌توان اشاره کرد.

  1. اسپینر: این نوع از فیجت‌ها یکی از پرطرفدارترین اسباب‌بازی‌های ضداسترس در دنیا هستند. اسپینر از یک بلبرینگ کوچک تشکیل شده است و می‌توانید آن را بین انگشتان دست بچرخانید. این وسیله برای رفع استرس، افزایش تمرکز، درمان اختلال کم توجهی و بیش فعالی بسیار مفید است.

  1. توپ‌های ضد استرس: توپ‌های ضداسترس در اندازه‌های مختلفی برای انواع سایز دست، اشکال و جنس‌های متفاوتی تولید می‌شوند. این توپ‌ها بسیار نرم هستند که کمک زیادی به تخلیه انرژی مضاعف و تسکین اضطراب کمک می‌کند علاوه این توپ‌ها به تقویت ماهیچه‌های مچ دست نیز بسیار کمک می‌کنند. برخی از توپ‌های ضد استرس دارای رایحه‌های ملایمی هستند که به کاهش اضطراب و آرامش روان بسیار کمک می‌کنند.

  1. خمیر‌های پوتی: خمیر‌های پوتی که همانند اسلایم‌ها هستند که علاوه بر کاهش اضطراب، جهت تقویت دست، انگشتان و عضلات کف دست نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. خمیر‌های پوتی این روزه در رنگ و وزن مختلف توسط کمپانی‌های متفاوتی تولید می‌شود.

  1. فیجت کیوب: فیجت کیوب که با نام‌های مکعب آرامش و مکعب ضد استرس نیز شناخته می‌شود یکی دیگر از گجت‌های کاهش دهنده استرس است این کیوب یک وسیله با شکل مکعب مربع بوده با 6 وجه که در هر وجه آن ابزارهایی برای مشغول کردن ذهن یا تخلیه عصبی و در نتیجه ایجاد آرامش در افراد تعبیه شده است. ابزارهایی که در فیجت کیوب قرار داده شده شامل کلید دو حالته، چندین دکمه فشار با صداهای متفاوت، یک اهرمک، چندین چرخ دنده، یک صفحه چرخان یا اسپینر دستی و یک گوی یا ساچمه لغزان می باشد.

  1. پاپت: پاپت‌ها امروزه یکی از اسباب بازی‌های ترند است که در فضای مجازی آن‌ها را زیاد می‌بینیم. پاپت‌ها صفحات رنگی در اشکال مختلف هستند که دایره‌های مختلفی روی آن‌ها تعبیه شده‌است که می‌توانید دایره‌ها را به یک سمت برگردانده و از صدا آن‌ها لذت ببرید فشار دادن دایره‌ها به افزایش تمرکز و کاهش استرس بسیار کمک می‌کند.

معرفی از جدیدترین فیجت‌های ضد استرس 2022

حال که با فیجت‌ها و پرطرفدارترین فیجت‌های ضد استرس آشنا شدیم، وقت آن رسیده است که با جدیدترین فیجت‌های ضداسترس سال 2022 که در ایران موجود نیست آشنا شویم، پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

  1. فیجت Dodecagon: دودکاگون یکی از جدیدترین فیجت‌های موجود در سایت امازون است که دارای 12 ضلع مختلف می‌باشد که روی هر ضلع یک وسیله برای رفع استرس تعبیه شده است. این وسیله برای افرادی که علاقه به بازی و سرگرم کردن خود با انواع فیجت‌های ضد استرس دارند، بسیار مناسب است. چرا که خالق این وسیله 12 مدل از وسایل سرگرمی مانند دسته بازی، توپ ضد استرس، چرخ دنده، سوئیچ خاموش و روشن و غیره را در یک وسیله بسیار کوچک و جیبی جای داده است.

  1. فیجت Fingears: انگشتر‌های ضداسترس یکی دیگر از فیجت‌های ترند در دنیاست که در رنگ‌ها و سایز‌های مختلف در سایت امازون امریکا موجود است. این وسیله از سه حلقه مغناطیسی تشکیل شده است که همانند اسپینرها به کاربر اجازه چرخاندن حلقه‌ها را می‌دهد. این وسیله برای افراد بیش فعال بسیار کمک کننده است. چرا که با چرخاندن آن می‌توانید تمرکز را افزایش دهید.

  1. فیجت Popit: این فیجت برای شما تداعی کننده ترکاندن حباب‌های کیسه‌های حباب دار است اما با صدایی بسیار کمتر پاپت‌ها همانطور که در بالاتر به آن‌ها اشاره کردیم یکی از وسایل ترند روز در فضای مجازی هستند. که با فشار دادن دایره‌های روی سطوح این وسیله می‌توانید از عصبانیت و استرس خود تا حد قابل توجهی بکاهید.

  1. فیجت Duomishu: این فیجت که عملکردی شبیه به اسپینر دارد بسیار گزینه‌ی مناسبی برای افرادی که قصد دارند سیگار را ترک کنند، از بیش فعالی و اضطراب رنج می‌برند و یا می‌خواهند تمرکز خود را افزایش دهند، است.

  1. فیجت PILPOC: اگر نمی‌دانید که به کدام فیجت علاقه دارید یا کدام فیجت برای شما مناسب است پیشنهاد ما به شما بهترین و جدیدترین فیجت در دنیا یعنی پیل پاک است. این گجت دارای 9 بخش مختلف برای سرگرم کردن افراد،  کاهش استرس و افزایش تمرکز است. این فیجت ترکیبی از تمام فیجت‌های ضد استرس است که در یک محصول بسیار کوچک و جیبی قرار داده شده است.

جدیدترین و بهترین فیجت‌های دنیا را از کجا بخریم؟

امروزه انقدر فیجت‌های ضداسترس پرطرفدار شده است که بزرگترین وبسایت‌های فروش آنلاین جهانی مانند سایت امازون انواع متنوعی از فیجت‌های ضداضطراب را به فروش می‌رسانند. اگر قصد خرید بهترین و جدیدترین فیجت‌ها در دنیا را دارید می‌توانید این فیجت‌ها را از طریق سایت ایگرد مستقیما از سایت امازون امریکا خریداری کنید و سفارش خود را داخل ایران و در کمترین زمان دریافت کنید.

و در نهایت...

همانطور که می‌دانید امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که عموما تمامی افراد با اضطراب و بی‌قراری دست و پنجه نرم می‌کنند. استرس در طولانی مدت آسیب‌های جبران ناپذیری بر جسم و روح افراد وارد می‌کند به همین دلیل وسایلی تولید شده‌اند که به صورت قابل توجهی استرس را کاهش می‌دهد و تمرکز را در کودکان بیش فعال افزایش می‌دهد این وسایل فیجت ضداسترس نام دارند. شما می‌توانید انواع مختلف فیجت‌های ضداسترس را از طریق سایت ایگرد از سایت آمازون خریداری کنید.

ارسال پاسخ

نظر شما بعد از تایید ادمین نمایش داده می شود.