در حال دریافت اطلاعات...

صادرات با ایگرد

اینجا با دنیای جذاب و پرطرفدار انیمه و مانگا آشنا شوید!

امروزه دنیای انیمه و مانگا طرفداران بسیار زیادی در دنیا پیدا کرده است به طوری‌که حتی برای برخی از افراد جایگزین انیمیشن شده است. انیمه و مانگا در صدر محصولات بصری ژاپن، همچنین به‌عنوان یک خرده فرهنگ جذاب، حالا در تمام دنیا رواج پیدا کرده است. این استقبال به‌قدری است که سازندگان آثار هم‌رده در سایر کشورها هم به سمت استفاده از المان‌های رایج در دنیای انیمه و مانگا گام برداشته‌اند. اگر شما هم از جمله طرفداران انیمه باشید، می‌دانید که هر انیمه در ژانر به خصوصی ارائه می‌شود علاوه بر این، بدلیل محبوب زیاد انیمه‌ها و مانگاها در دنیا بسیاری از بزرگترین کمپانی‌های دنیا به تولید اکشن فیگور، اکسسوری و لباس شخصیت‌های معروف انیمه‌ها پرداخته‌اند. در این پست با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر انیمه‌ و مانگا، ژانرهای به خصوص هریک و نحوه خرید محصولات انیمه و مانگاها از سایت امازون از طریق ایگرد بپردازیم.

انیمه چیست؟

به صورت کلی انیمه به سبک خاص از کارتون یا همان انیمیشن که در ژاپن طراحی و تولید می‌شود، گفته می‌شود. شخصیت‌های انیمه دارای استایل و سبکی منحصربفرد هستند. از مشخصات رایج انیمه‌های می‌توان به چشم‌های درشت، موهای رنگی، دست و پاهای بسیار بلند اشاره کرد همچنین صورت شخصیت‌های انیمه به گونه‌ای طراحی شده‌است که تمامی عواطف و احساسات را می‌توان به صورت اغراق آمیز شده در چهره آن‌ها مشاهده کرد.

اولین انیمه برای چه سالی است؟

تاریخ اولین انیمه به اوایل قرن بیستم باز می‌گردد.  زمانی‌که توجه فیلم‌سازان ژاپنی به تولید انیمیشن که در کشورهایی مثل آلمان، فرانسه، روسیه و آمریکا رواج پیدا کرده بود جلب شد. قدیمی‌ترین انیمیشن ژاپنی، کاتسودو شاشین نام داشت که یک تصویر متحرک انیمیشن سازی شده 3 ثانیه‌ای بود که پسری با لباس ملوانی واژه کاتسودو شاشین را بر روی دیوار می‌نویسد و بعد از آن روبه دوربین چرخیده و کلاه قرمزش را با دست بر می‌دارد به قصد احترام تعظیم می‌کند.

مانگا چیست؟

به داستان‌های مصور ژاپنی، مانگا گفته می‌شود. مانگای ژاپنی هم‌خانواده‌ی کمیک‌های غربی است، اما ویژگی‌ها، سبک طراحی و استایل خاص خود را دارد. واژه‌ی مانگا در ژاپنی از دو بخش مان به‌معنی بداهه پردازی یا خیالبافی و گا به‌معنی تصویر تشکیل شده است. هر مانگاکا سبک طراحی کلی خود را دارد اما به‌طور کلی کلیشه‌های مورداستفاده در ساختار و بیان مانگا مشابه یکدیگر است. غیر از اغراق بیش از حد در اندام‌های بدن که اغلب به‌صورت چشم‌های بزرگ، دهان و بینی کوچک (یا گاهی حذف شده) و موهایی با رنگ‌های غیرطبیعی هستند، شخصیت‌های مانگا برای نشان دادن روحیات و احساسات خود حالت‌هایی همراه با اغراق پیدا می‌کنند.

تاریخچه اولین مانگا به چه سالی برمی‌گردد؟

ریشه‌ی تاریخی مانگا به طومارهای تصویری در قرن ۱۲ و همچنین کتاب‌های مصوری به‌سبک کیبیوشی (kibyoshi) در اواخر قرن ۱۸ بازمی‌گردد. اما کلمه‌ی مانگا اولین بار با انتشار آثاری مثل Shiji no yukikai در سال ۱۷۹۸ اثر سانتو کیودِن مورد استفاده قرار گرفت و بعدها در نام‌گذاری کتاب‌های مصوری مثل Manga hyakujo اثر آی‌کاوا مینوا در سال ۱۸۱۴ و سری کتاب‌های معروف Hokusai Manga در سال ۱۸۱۴ تا ۱۸۳۴ اثر کاتسوشیکا هوکوسائی هنرمند معروف دوره‌ی ادو به‌کار رفت.

معرفی 23 ژانر محبوب انیمه و مانگا

حال که به صورت کامل با انیمه و مانگا آشنا شدیم،‌حال وقت آن است که با ژانرهای اصلی و فرعی انیمه و مانگا آشنا شویم. در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا علاوه برمعرفی لیست کامل ژانرها، به معرفی و بررسی تعدادی از مهم‌ترین آن‌ها بپردازیم.

فهرست ژانرهای رایج انیمه و مانگا

 1. ماجراجویانه (Adventure)

 1. اکشن (Action)

 1. کمدی (Comedy)

 1. برشی از زندگی (Slice of Life)

 1. درام (Drama)

 1. فانتزی (Fantasy)

 1. ماورالطبیعی (Supernatural)

 1. جادویی (Magic)

 1. رمزآلود (Mystery)

 1. وحشت (Horror)

 1. روان شناسی (Psychological)

 1. علمی- تخیلی (Sci-Fi)

 1. عاشقانه (Romance)

فهرست ژانرهای فرعی رایج انیمه و مانگا

 1. بازی (Game)

 1. سایبرپانک (Cyberpunk)

 1. شیطانی (Demons)

 1. کودکانه (Kids)

 1. هنرهای رزمی (Martial Arts)

 1. تاریخی (Historical)

 1. جوسه (Josei)

 1. مچا (Mecha)

 1. موسیقی (Music)

 1. پارودی (Parody)

 1. پلیسی (Police)

 1. نظامی (Military)

 1. آخرالزمانی (Post-Apocalyptic)

 1. مدرسه‌ای (School)

 1. ورزشی (Sport)

 1. ابرقدرتی (Super Power)

 1. خون آشامی (Vampire)

 1. تراژدی (Tragedy)

 1. یوری (Yuri)

 1. جوسه انیمه (Josei Anime)

 1. سینن ژانر (Seinen Genre)

 1. شونن انیمه (Shonen Anime)

اکشن (Action)

ژانر اکشن یکی از محبوب‌ترین ژانرهای انیمه و مانگا در دنیاست. در این ژانر ما شاهد صحنه‌های اکشن بسیار زیادی هستیم که نفس را در سینه‌مان حبس می‌کند. در این ژانر ما هر لحظه شاهد صحنه‌های نبرد و مبارزه بسیار هیجان انگیزی هستیم. هیچ جای شکی وجود ندارد که به هنگام مشاهده صحنه‌های انیمه اکشن هر لحظه از جای خود بپریم و بدن ما آدرنالین زیادی را ترشح کند!

تعدادی از بهترین انیمه ژانر اکشن عبارتند از:

 1. گورن لاگان (Gurren Lagann)

 1. کیل لا کیل (Kill la Kill)

 1. تیره‌تر از سیاهی (Darker thank Black)

 1. تریگان (Trigun)

 1. کیمیاگر تمام فلزی (Fullmetal Alchemist)

ماجراجویانه (Adventure)

ژانر ماجراجویانه به سفر و ماجراجویی در یک مکان یا اطراف جهان (که می تواند کل جهان یا حتی ابعاد دیگر را هم شامل شود) می پردازد. در این ژانر شخصیت اصلی  در یک مکان نمی ماند، بلکه به مکان های مختلفی می رود تا به هدف اش برسد. ژانر ماجراجویانه آنقدر گسترده است که می تواند قسمت های زیادی داشته باشد و یا اینکه با چندین ژانر دیگر، از جمله اکشن، عاشقانه و .. ادغام شود.

تعدادی از بهترین انیمه ژانر ماجراجویانه عبارتند از:

 1. فری تیل (Fairy Tail)

 1. سفر کینو (Kino’s Journey)

 1. شکار و شکار (Hunter X Hunter)

 1. یک تکه (One Piece)

اسپایس و گرگ (Spice and Wolf)

کمدی (Comedy)

همواره موضو اصلی یک ژانر کمدی این است که ما را بخنداند اما با این حال خندیدن به موضوعات ژانر کمدی کاملا نسبی است و به شخصیت افراد بستگی دارد. میزان طنز بودن یک انیمه یا مانگا به خود شما بستگی دارد که می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید یا خیر. این نوع از انیمه‌ها شاید نتواند به اندازه‌ی ژانرهای دیگر مثل اکشن و درام تاثیر گذار باشد، اما برای لحظه‌ای هرچند کوتاه باعث خنده شما شود.

تعدادی از بهترین انیمه ژانر کمدی عبارتند از:

 1. گینتاما (Gintama)

 1. نیچیجو (Nichijou)

 1. زندگی روزمره پسران دبیرستانی (Daily Lives of High School Boys)

 1. هاروهی سوزومیا ملانچولی (The Haruhi Suzumiya Melancholy)

درام (Drama)

ژانر درام که به احساسی‌ترین ژانر انیمه معروف است این ژانر تمامی عواطف و احساسات ما را درگیر می‌کند و در تلاش است که ما را با تجربه‌های شخصیت آشنا کند و آن‌ها عمیقا احساس کنیم که این باعث می‌شود در هر قسمت با شخصیت‌ها همزاد پنداری کنیم! اگر بعد از دیدن یک انیمه درام غم عمیقی را در وجودتان حس کردید و یا به گریه افتادید این یعنی سازنده انیمه ماموریت خود را کامل کرده و در درگیر کردن احساسات شما بسیار موفق بوده است!

تعدادی از بهترین انیمه ژانر درام عبارتند از:

 1. کانون (Kanon)

 1. کلاند (Clannad)

 1. دروغ‌های تو در آوریل (Your Lies in April)

 1. پسرهای کوچک (Little Busters)

 1. آنوهانا: گلی که آن روز دیدم (Anohana: The flower we come across that day)

برشی از زندگی (Slice of Life)

اگر به دنبال انیمه‌ای هستید که همه چیز در آن حقیقی باشد و هیچ چیز عجیب و ماوراء طبیعی وجود نداشته باشید باید به شما بگویم که ژانر برشی از زندگی بهترین گزینه برای شماست. این نوع از انیمه‌ها و مانگاها داستان‌های بسیار واقعی و حقیقی از یک زندگی کاملا معمولی و خوب را روایت می‌کند. در این ژانر شما منتظر هیچ صحنه‌ی عجیب و یا اتفاقات غیرقابل باوری نیستید و ریتم این انیمه کاملا یکسان و بدون نوسان است.

تعدادی از بهترین انیمه برشی از زندگی عبارتند از:

 1. ستاره خوشانسی (Lucky Star)

 1. باراکامون (Barakamon)

 1. اونیزوکا معلم خوب (Great Teacher Onizuka)

 1. واگناریا (Wagnaria)

 1. نون نون بیوری (Non Non Biyori)

فانتزی (Fantasy)

انیمه‌ها و مانگاهای ژانر فانتزی عمدتا به جهان‌های فانتزی و حوادث و مکان‌های رویایی می‌پردازد. در این ژانر شخصیت‌ها به ماجراجویی در جهان‌های جادویی می‌پردازند علاوه بر این سحر و جادو بخش عنصر جدانشدنی از ژانر فانتزیست. همچنین محیط و فضای رویا گونه و جادویی شما را مسحور کرده و متوجه فانتزی بودن آن می‌شوید.

تعدادی از بهترین انیمه فانتزی عبارتند از:

نه بازی، نه زندگی (No Game, No Life)

قاتلان (Slayers)

اینویاشا (Inuyasha)

ضربه جادوگران (Strike Witches)

سرنوشت شب (Fate night)

جادویی (Magical)

در این ژانر شما می‌توانید معنای واقعی کلمه جادویی را احساس کنید. همچنین در این انیمه‌ها شما می‌توانید با منابع جادویی، نحوه رسیدن به آرزوهای بزرگ و ترفندهای جادویی آشنا شوید. یکی از شخصیت‌های رایج در تمام انیمه‌های این ژانر دختران جادویی هستند که آنقدر از محبوبیت بالایی برخوردارند که تبدیل به یک ژانر جدا تبدیل شده است.

تعدادی از بهترین انیمه جادویی عبارتند از:

 1. دورمی جادویی (Magical Doremi)

 1. مگی: هزارتوی جادو (Magi: Labyrinth of Magic)

 1. ماریا جادوگر باکره (The virgin Maria Witch)

 1. آکادمی جادوگران کوچک (Little witch academia)

 1. ملوان ماه (Sailor Moon)

ماورالطبیعی (Supernatural)

در ژانر ماورالطبیعی منظورمان حوادث و اتفاقات عجیب و غریب است. اتفاقی که رازآلود، عجیب و غریب و غیرقابل باور باشد. بنابراین انیمه های این ژانر رازآلود هم هستند.

تعدادی از بهترین انیمه ماورالطبیعی عبارتند از:

 1. نوراگامی (Noragami)

 1. دورارارا (Durarara!)

 1. موشیشی (Mushishi)

 1. بکمونوگاتاری (Bakemonogatari)

جن آبی (Blue Exorcist)

وحشت (Horror)

تشخیص انیمه در ژانر وحشت چندان دشوار نیست. اگر در انیمه روح، هیولات، جن یا موجودات ترسناک می‌بینید پس مشغول تماشای یک انیمه ترسناک هستید. حوادث ترسناک و خونین هم بخشی از ماجرا هستند. مهم ترین عامل ژانر وحشت توانایی برای ترساندن و وحشت شماست.

تعدادی از بهترین انیمه وحشت عبارتند از:

 1. زندگی مدرسه‌ای (School-Live)

 1. دختر جهنمی (Hell Girl)

 1. جنازه پارتی (Corpse Party)

 1. کالکشن جونجی ایتو (Junji Ito Collection)

 1. Parasyte -the maxim

رازآلود (Mystery)

نقطه مشترک تمام انیمه های رازآلود وجود یک معماست که می تواند یک حادثه، مکان یا مورد باشد و همیشه در دل داستان پرسشی دیده می شود. معروف ترین انیمه های ژانر رازآلود کاراگاهی و تجسسی هستند.

تعدادی از بهترین انیمه رازآلود عبارتند از:

 1. هیوکا (Hyouka)

 1. عدن شرق (Eden of the East)

 1. کارآگاه کنان (Detective Conan)

 1. Gosick

 1. Tantei Opera Milky Holmes

روانشناختی (Psychological)

انیمه های روان شناسانه به ساختار روح و روان می پردازند. این ژانر همه چیز را در دید روان شناسانه (یا حتی فلسفی) بررسی می کند. در این انیمه ها بازی های فکری و نبردهایی رخ می دهد که بذله گویی اولین هدف آن است. این انیمه ها مغزتان را به بازی گرفته و باعث می شود بهتر فکر کنید.

تعدادی از بهترین انیمه روانشناختی عبارتند از:

 1. خاطرات آینده (Future Diary)

 1. هیولا (Monster)

 1. دفترچه مرگ (Death Note)

آژانس پارانویا (Paranoia Agent)

 1. میرای نیکی (Mirai Nikki)

عاشقانه (Romance)

ژانر عاشقانه درباره عشق و لحظات شیرین است و این انیمه ها می توانند  قلب تان را تحت تاثیر قرار دهد. روابط عاشقانه میان دو شخصیت و عشق آن ها به یکدیگر موضوع اصلی این ژانر است. انیمه عاشقانه معمولا با ژانر فرعی شوجو همراه است اما ممکن است با کمدی، حارم و درام هم ادغام شود.

تعدادی از بهترین انیمه‌های عاشقانه عبارتند از:

 1. زمان طلایی (Golden Time)

 1. دوستان ایشوکان (Isshukan Friends)

 1. کاره کانو (Kare Kano)

 1. مجموعه عاشقانه (Lovely Complex)

الف خاص (Special A)

معرفی بهترین انیمه‌های تاریخ

حال که با ژانرهای مختلف انیمه‌ و مانگا آشنا شدیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین انیمه‌های تاریخ و توضیح مختصری درباره آن‌ها آشنا شویم.

انیمه حمله به تایتان‌ (Attack on Titan)

انیمه اتک تایتان یک انیمه سریالی ژاپنی برگرفته از یک مجموعه مانگای ژابنی است که توسط هاجیمه ایسایاما در سال 2009 نوشته و طراحی شده است. فصل اول این مجموعه تلویزیونی در سال 2013 پخش شد و فصل دوم و سوم آن به ترتیب در سال 2017 و 2018 منتشر شدند و فصل پایانی آن در سال 2022 منتشر و پخش شد.

با ظهور غول‌هایی انسان‌نما و آدم‌خوار به اسم تایتان، نسل باقی‌مانده برای حفاظت از جان خود سه دیوار به ارتفاع ۵۰ متر به‌صورت دایره‌های داخل یکدیگر می‌سازد و به مدت ۱۰۰ سال درون این دیوارها در آرامش زندگی می‌کند. تا زمانی‌که بالاخره یک تایتان ۶۰ متری پدیدار می‌شود و با ایجاد سوراخی در دیوار بزرگ‌تر راه را برای ورود تایتان‌های کوچکتر ۳ تا ۱۵ متری باز می‌کند و فصل جدیدی از مبارزه با این تهدید بزرگ برای بشریت آغاز می‌شود.ارن یاگر به‌همراه میکاسا آکرمن و آرمین آرلرت که شاهد سقوط دیوار ماریا و کشتاری وحشتناک هستند به قصد انتقام از تایتان‌ها به ارتش نیروهای مبارز ملحق می‌شوند تا شاید رازهای ناگفته‌ی این دنیا را هم کشف کنند.

انیمه دفترچه مرگ (Death Note)

انیمه دفترچه مرگ یک انیمه معمایی و ترسناک است که بر اساس مانگایی به همین نام که از سال 2003 تا 2006 در هفته نامه شانن جامپ منتشر شده است. طراحی و ساخته شده.

یک نوجوان باهوش دبیرستانی به اسم یاگامی لایت دفترچه‌ای پیدا می‌کند که ابتدای آن توضیح داده شده که اگر نام هر شخصی در آن نوشته شود آن فرد می‌میرد. صاحب دفترچه ابتدا یک شینیگامی به اسم ریوک است که برای سرگرمی آن‌را روی زمین پرت کرده و حالا لایت جوانی است که تصمیم می‌گیرد به‌کمک دفترچه دنیایی بدون جرم و جنایت بسازد اما پلیس به‌کمک یک کارآگاه ناشناس به اسم ال درصدد مقابله با این روند برمی‌آید.

انیمه شیطان کش (Demon Slayer)

انیمه شیطان کش یکی از بهترین و تکان‌دهنده‌ترین انیمه‌های ژاپنی است که از مانگایی به نام کویوهارو گوتوگ برگرفته شده است. اولین فصل انیمه Demon Slayer در سال 2016 پخش شد، که فصل آغازین آن شامل 26 قسمت بود که بسیار مورد استقبال طرفداران مانگای این انیمه و کسانی که آن را نخوانده بودند، قرار گرفت. فصل دوم این انیمه نیز در فوریه 2022 پخش شد.

در عصر تایشو ژاپن، تانجیرو کامادو پسری باهوش و مهربان است که همراه خانواده‌اش در کوهی دورافتاده زندگی آرامی دارد. اما یک روز که تانجیرو برای فروش زغال به شهر می‌رود خانواده‌اش توسط شیطان‌ها مورد حمله قرار می‌گیرد و تنها بازمانده، خواهرش، نزوکو است که باوجود پیدا کردن خوی شیطانی به‌طور غیرمنتظره‌ای نشانه‌هایی از احساسات و تفکر انسانی از خود نشان می‌دهد. تانجیرو برای گرفتن انتقام و یافتن راهی برای تغییر دوباره‌ی خواهرش به یک انسان، تصمیم می‌گیرد به گروه‌های شیطان کش ملحق شود.

ناروتو (Naruto)

انیمه ناروتو یکی بهترین انیمه‌ها در جهان است که از مانگایی با همین نام که در سال 1999 توسط ماساشی کیشیموتو نوشته است، اقتباس شده است. اولین اپیزود انیمه ناروتو در سال 2002 منتشر شد و پس از 15 سال در سال 2017 اپیزود پایانی آن پخش شد. قابل ذکر است که مانگا ناروتو از سال 1999 تا 2014 درحال طراحی و عرضه بود.

دوازده سال از حمله‌ی موجودی افسانه‌ای به‌نام کیوبی به دهکده‌ی کونوها می‌گذرد، زمانی‌که مقام هوکاگه‌ی کونوها به‌کمک یک طلسم و قربانی کردن خود، کیوبی را داخل بدن نوزادی به اسم ناروتو مُهر می‌کند. به‌همین خاطر ناروتوی یتیم کودکی خود را بدون آگاهی از این موضوع با دید منفی افراد دهکده پشت سر می‌گذارد. ناروتو که سعی دارد جایگاه خود را از آن تنهایی تحمیلی به سطح قابل احترام یک هوکاگه برساند، درنهایت در یکی از گروه‌های نینجاهای تازه‌کار دهکده دوستانی پیدا می‌کند و وارد ماجراجویی‌های بزرگ و پرخطری وابسته به وقایع گذشته می‌شود.

توکیو غول (Tokyo Ghoul)

انیمه توکیو غول از مانگای فانتزی تاریکی که توسط سوئی ایشیدا نوشته شده است، اقتباس شده است. اولین قسمت از این انیمه فانتزی سیاه در سال 2014 پخش شد و تا سال 2018، با 50 اپیزود به پایان رسید.

داستان این انیمه که در فضایی تاریک در توکیو رخ می‌دهد، درمورد موجوداتی به اسم غول که در جست و جوی شکار انسان ها هستند، می‌باشد. مردم هم بسیار وحشت زده اند، زیرا نمیدانند غول ها پشت کدام چهره انسانی مخفی شده‌اند. کانکی یک دانشجوی ساده می‌باشد که پس از آشنایی با دختری به اسم ریزه که علایق مشترکی به خواندن کتاب دارند سرنوشتش برای همیشه تغییر می‌کند...

خرید مانگا و اکشن فیگور اصل بهترین‌ انیمه‌های دنیا با ایگرد

بسیاری از افراد کتاب خواندن را فیلم دیدن ترجیح می‌دهند یا تمایل دارند که در ابتدا داستان یک فیلم را بخوانند و بعد به تماشای آن بپردازند. این مورد در خصوص افرادی که به انیمه و مانگا نیز علاقه دارند، صدق می‌کند. خیلی از ما به جای تماشای انیمه علاقه داریم مانگای آن را بخوانیم اما متاسفانه مانگای اصل بسیاری از انیمه‌ها در ایران موجود نیست اما نگران نباشید شما می‌توانید با خرید مانگای اصل انیمه‌ها از سایت امازون امریکا از لذت خواندن مانگا بهره‌مند شوید.

زمانی که انیمه‌های سریالی را می‌بنیم بیشتر اوقات با شخصیت‌های اصلی آن ارتباط زیادی برقرار می‌کنیم به طوری که به فکر جمع کردن کلکسیونی از آن انیمه می‌پردازیم. اگر شما هم به خرید اکشن فیگور انیمه‌های محبوبی مثل ناروتو، حمله به تایتان و ... یا دفتر انیمه دفترچه مرگ را دارید می‌توانید از سایت آمازون امریکا و از طریق ایگرد خریداری کنید. در ادامه به معرفی تعدادی از محبوب‌ترین لوازم انیمه خواهیم پرداخت.

فیگور حمله به تایتان‌ها

یکی از محبوب‌ترین سفارشات ایگرد اکشن فیگور‌های انیمه حمله به تایتان‌ها است. همانطور که می‌دانید یکی از شخصیت‌های پرطرفدار انیمه اتک آن تایتان، ارن یگر است. شما می‌توانید فانکو پاپ Eren Jaeger و یا اکشن فیگور شخصیت‌های دیگری مثل آرمرد تایتان را از سایت امازون خریداری کنید.

مانگا و دفترچه انیمه دفترمرگ

از دیگر انیمه‌های پرطرفدار این روز انیمه‌ای به نام دفتر مرگ است. یکی از اقلامی که این روزها توسط طرفداران این انیمه بسیار خریداری می‌شود رکن اصلی این انیمه یعنی دفترچه مرگ است!! علاوه بر‌این شما می‌توانید ست کامل مانگا دفتر مرگ را از سایت امازون از طریق ایگرد ثبت سفارش کنید.

مانگا انیمه شیطان کش

امروزه طرفداران مانگا در دنیا روز به روز بیشتر می‌شود. اگر شما هم به خواندن مانگا علاقه زیادی دارید باید بگوییم که می‌توانید کلکسیون کامل هر انیمه‌ای که مدنظر دارید مثل مانگا انیمه شیطان کش را از سایت آمازون و از طریق ایگرد تهیه کنید و از خواندن مانگا لذت ببرید.

و در آخر...

انیمه و مانگا بخش مهمی از فرهنگ ژاپن را تشکیل و به دنیا نمایش می‌دهد. امروزه محبوبیت انیمه و مانگا در جهان بسیار زیاد شده است. انیمه‌ها در ژانرهای مختلفی طراحی و عرضه می‌شوند. از معروف‌ترین انیمه‌های دنیا می‌توان به انیمه حمله به تایتان، ناروتو، شیطان کش و توکیو غول اشاره کرد. شما می‌توانید مانگاهای معروفی همچون demon slayer، Naruto و حمله به تایتان را از سایت امازون و از طریق سایت ایگرد خریداری کنید. همچنین از پرفروش‌ترین محصولات سایت ایگرد می‌توان به اکشن فیگور انیمه‌های معروف دنیا و دفتر انیمه دفترچه مرگ اشاره کرد.

ارسال پاسخ

نظر شما بعد از تایید ادمین نمایش داده می شود.