Telegram_logo

در حال دریافت اطلاعات...

purchase request
مراحل خرید و همکاری
خدمات تجاری جدید ایگرد

ایگرد طی سالهایی که در کنار مشتریان عزیز خود بوده است، همواره سعی در ارتقاء خدمات خود داشته و تسهیل مشکلات مرتبط با ساختارهای تجاری و تامین کالا در ایران را مد نظر داشته است. بنابراین در همین راستا و به منظور توسعه‌ی تجارت بین ایران و سایر کشورها و رفع مسایل مربوط به تحریم و موانع موجود در توسعه‌ی صادرات ایران، ایگرد خدمات جدید خود را معرفی می‌نماید.

مراحل خرید و همکاری

برون سپاری صادراتی برای تولید‌کننده‌ها و تاجران

در این خدمات نوین شما به عنوان یک تاجر یا تولیدکننده که قصد صادرات کالای خود را به سایر کشور ها دارید، ما را در تمامی مراحل در کنار خود خواهید داشت. ایگرد با تمامی امکانات و دفاتر خود در اروپا، چین، لبنان، روسیه و عراق و نیز برخی کشورهای دیگر و همچنین با تیم مذاکرات و بازاریابی خود آمادگی دارد تا کلیه‌ی خدمات صادراتی شما را از ابتدای شروع فرآیند بازاریابی و برندسازی خارجی تا صادرات و حمل و نقل و کلیه مسایل مرتبط با تحریم‌ها، از صفر تا صد انجام دهد. در این خدمت شما فقط محصول را تولید کنید و دیگر نگران صادرات آن نباشید.

مراحل خرید و همکاری

کسب درآمد دلاری برای اشخاص یا سرمایه‌گذاران

اگر شما به عنوان یک سرمایه‌گذار به دنبال کسب درآمد از طریق صادرات هستید، ما می‌توانیم برای شما کلیه فرآیندهای برندسازی و بازارسازی با نام و برند خودتان را انجام داده و شما را از درآمدهای دلاری و صادراتی آن بهره‌مند کنیم. در این فرآیند شما بعد از مدتی صاحب یک برند بین‌المللی با مشتریان خارجی هستید که در برخی موارد می‌توانید آن برند یا حتی یک شرکت خارجی مربوط به آن را ثبت کنید.

مراحل خرید و همکاری

واردات کالا به‌صورت عمده

اگر به عنوان یک سرمایه‌گذار یا تولیدکننده قصد دارید کالا یا محصولی را به صورت عمده به ایران وارد کنید، ما کلیه خدمات پیدا کردن تأمین‌کننده‌ها، مذاکره با آن‌ها، عقد قرارداد، گشایش اعتبارات اسنادی، حمل و نقل و کنترل کیفی و کمی کالا تا تحویل درب انبار شما در ایران را انجام می‌دهیم. در واقع صفر تا صد واردات کالا به ایران را به ایگرد بسپارید.

مراحل خرید و همکاری

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید

0912036255209120984702