دربارهٔ ما

درباره ما

حس خوب خرید کالای اصل از بزرگ‌ترین سایت‌های آنلاین خارجی، توسط گروه ایگرد با روش‌هایی آسان، به‌صرفه و مطمئن برای ایرانیان عزیز فراهم شده است. ضمانت اصالت و سلامت کالا، تحویل در زمان مقرر و ارائهٔ قیمت قطعی هنگام انجام خرید، مهم‌ترین مزیت‌های ایگرد است.
تمرکز اصلی ایگرد روی بزرگ‌ترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی دنیا یعنی آمازون آمریکاست که معروف‌ترین برندهای جهان را عرضه می‌کند. ایگرد با مجوز رسمی و نماد اعتماد الکترونیک دوستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سفارش‌های شما از آمریکا و چین را در هر نقطه‌ای از ایران تحویل می‌دهد. علاوه بر آمازون آمریکا (amazon.com)، شما می‌توانید از سایت‌های ایبی (ebay.com)، علی‌اکسپرس (aliexpress.com) و گیربست (gearbest.com) نیز خرید کنید.
خرید از آمازون با ایگرد بسیار ساده است. شما می‌توانید با پیدا کردن کالا و برند مورد نظرتان در سایت آمازون آمریکا، لینک مربوط به آن را در سایت ایگرد قرار دهید و قیمت قطعی و نهایی محصول را تا تحویل درب منزل مشاهده کنید. سپس با پرداخت هزینه به صورت ریالی از درگاه بانکی، سفارش شما نهایی می‌شود و می‌توانید بقیهٔ کارها رو به ایگرد بسپارید! برای خرید از سایت‌های دیگر هم می‌توانید با ارسال لینک محصول به پشتیبانی آنلاین سایت یا تلگرام ایگرد، طی یک روز کاری از قیمت نهایی محصول مطلع شوید.